Rozhovory
0

Vítězslava Rajnocha čeká zápas v organizaci CAGE

Vítězslav Rajnoch stoupá ve své MMA kariéře stále výš a výš a po cenném vítězství nad Jaroslavem Poborským ho nyní čeká důležitý zápas ve Finsku. Jeho soupeřem bude domácí Tuukka Repo. Jakými kluby jsi prošel a kteří trenéři tě vedli? Začínál jsem ve Frýdku-Místku v GB draculino, takže to bylo spíš bjj a nedostal jsem tolik […]

Vítězslav Rajnoch stoupá ve své MMA kariéře stále výš a výš a po cenném vítězství nad Jaroslavem Poborským ho nyní čeká důležitý zápas ve Finsku. Jeho soupeřem bude domácí Tuukka Repo.

Jakými kluby jsi prošel a kteří trenéři tě vedli?
Začínál jsem ve Frýdku-Místku v GB draculino, takže to bylo spíš bjj a nedostal jsem tolik možnosti a prostoru k rozvoji čistě pro MMA. Druhý můj klub byl taktéž ve Frýdku Místku  a to byla zase spíš Thaiboxerská škola. A momentálně trénuji asi rok a půl u Jakuba Mullera v JMFS, kde si nemůžu na nic stěžovat ale trenér ano, protože jsem přišel a měl tolik špatných návyku, že mě to musí všechno přeučit.
Jakou máš zápasovou bilanci v amatérech a profi?
V profi to mám zatím 6:0, v amatérech jsem se stal mistrem republiky v roce 2015, ale počet zápasů si mohu jen tipnout okolo 25 a z toho 20 výher.
Který dosavadní zápas považuješ za nejtěžší?
Asi nejtěžší zápas jsem měl v boxu s Mateusz Wodzinski, který v té době měl přes 90 zápasů, je v polské amatérské reprezentaci, porazil juniorského mistra světa a zápas byl v 81 kg. Já obvykle chodím -70, navíc to byl můj první čistě boxerský zápas.
Nedávno se zrušil tvůj zápas v Srbsku. Můžeš nám říct, co se stalo?
Akce byla pod širým nebem, v Srbsku až do té doby než akce začala bylo krásné počasí a z ničeho nic se přihnala šilená bouřka, akce s většinou zápasů se přesunula na další den, my se rozhodli, že další den vzhledem k okolnostem zápasit nebudem.
Nyní tě čeká souboj ve Finsku.V jaké to bude v organizaci a jak jsi se k tomuto zápasu dostal?
Zápas bude v oraganizaci CAGE, jdu s domácím borcem Tuukka Repo, který byl 2. na MS IMMAF, domluvil to Jakub Muller. Už loni tam od nás zápasil David Skřišovský, kterého tam bodový okradli.
Jakou váhovou kategorii půjdete a kolik kilogramů budeš upravovat?
Váha je domluvena na -73 kg, něco upravím dietou a na závěr odhaduju, že budu shazovat max 5 kg.
Kde se na zápas připravuješ a jak se před fightem cítíš?
Připravuju se jenom v JMFS, cítím se skvěle, dlouho jsem nezápasil, tak se hodně těším.
Jaké jsou tvé zápasové plány do budoucna?
Společně s Davidem Skřišovským jsem podepsal smlouvu s organizaci WFCA, tak se těším až si i tam zazápasím.
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!