Rozhovory
0

Dvořák, Vítovec či Kohout na Prague Harley Days

Necelý měsíc nás dělí od dalšího ročníku Prague Harley Days, kde ani letos nebude chybět galavečer muaythai, na němž kromě dalšího ročníku SuperLigy Series uvidíme i Lukáše Dvořáka, Daniela Vítovce nebo Matouše Kohouta!  Po kolikáté se bude konat Prague Harley Days? Prague Harley Days se v září koná teprve počtvrté. Ale navazují na dlouhou tradici […]

Necelý měsíc nás dělí od dalšího ročníku Prague Harley Days, kde ani letos nebude chybět galavečer muaythai, na němž kromě dalšího ročníku SuperLigy Series uvidíme i Lukáše Dvořáka, Daniela Vítovce nebo Matouše Kohouta! 

Po kolikáté se bude konat Prague Harley Days?

Prague Harley Days se v září koná teprve počtvrté. Ale navazují na dlouhou tradici srazů na Džbánu. Co je ale super, že si nás rychle všimla Company a zařadila Prahu mezi pár vybraných oficiálních H-D eventů.

Proč jsi s takovou akcí vlastně přišel a byl od začátku součástí i galavečer muaythai?

Srazy jsou součástí H-D kultury. Většina lidí nemá motocykl jako klasický dopravní prostředek, ale jako způsob trávení volného času. Přes týden se maká a o víkendu jezdí. A proč nejet na výlet někam, kde jsou podobně “postižení”, hraje tam to, co mám rád a děje se tam, co mě baví. No a bojová umění nás baví. Hlavně na ně tedy koukat. A protože máme spoustu kamarádů mezi těmi, co tráví volný čas pro změnu tím, že se tlučou navzájem do hlavy, bylo k uspořádání gala celkem blízko.

Můžeš už prozradit, koho na galavečeru uvidíme?

Můžu prozradit co vím a mám potvrzené a to jsou TOP česká jména Lukáš Dvořák, Daniel Vítovec a Matouš Kohout. A na to se těším fakt moc.

Prozradíš nám, co vše letos uvidíme?

Je toho zase spousta. Gala, výstava, kaskadéři, spanilá jízda, bajkerské hry, soutěž o půjčení motocyklu na rok, kapely, demo jízdy, tetování, burgry, pivo, Jack Daniels, … Kompletní program naleznete na www.pragueharleydays.cz

Bude opět připraven program i pro děti?

Bude a bude super. Letos trošku jinak, protože bude se Sokolem jako partnerem. Takže pohyb a žádné videohry.

Na co se nejvíce těšíš ty a co si určitě nenecháš ujít?
Upřímně se nejvíc těším, až ve středu po akci sednu na motocykl a odjedu do Rakouska na sraz, který pořádá někdo jiný.

Dokážeš si ten víkend trochu i užít?


Ale jo. Jen jinak  než když sám jedu na sraz. užívám si ten adrenalin, že těch 48 hodin na kterých děláme celý rok a poslední týden je to práce pro cca 300 lidí, prostě musí klapnout. Naštěstí mám k dispozici super tým.

Viděla jsem, že sháníte dobrovolníky na PHD. Máte už plno nebo se stále mohou hlásit?
Dobrovolníků není nikdy dost. Ať se klidně hlásí. Nejde o otročinu na čtyři dny, ale chuť zapojit se, máknout si, ale i si akci užít a pobavit se.

Kolik bude stát vstupné?
Vstup je jeden na celý víkend a to 400,- Kč s tím, že ale 105 dostáváš ke vstupence zpátky v žetonech na občerstvení. Teda ty ne Lenko, protože holky a děti jako už tradičně neplatí.

Přestože je Prague Harley Days obrovská akce, příští rok to bude přímo monstrózní. Můžeš nám o tom, co se chystá prozradit více?
Chystá se opravdový mazec. Taková H-D olympiáda. Jednou za pět let slaví Harley narozeniny. A příští rok ty 115. Budou jen na dvou místech na světě. V rodném Milwaukee a v Praze.
Před pěti lety do Říma se sjelo na 60.000 moto a uznejte, kam se Řím hrabe na Prahu. Již dnes se můžete o akci dovědět více zde, další informace budeme postupně doplňovat:
http://h-d.prague115.com/cs/

Součástí toho bude i mistrovství Evropy muayhai IFMA, kolik počítáte, že přijede lidí?
Ano, obě akce poběží souběžně a jednáme s pořadatelem o propojení finálového večera. Takový společný večírek by znamenal, že tipsport arena zažije atmosféru, jako když tam naposled Češi vyhráli hokejové mistrovství světa.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!