Rozhovory
0

Tadeáš Růžička: Marco Novák je pro mě výzva

Tadeáš Růžička je velký talent, který výborně zvládl přechod z juniorů do mužské kategorie. Na Prague Harley Days čeká Tadeáše důležitý zápas, protože uspět nad mistrem Evropy WMC Marco Novákem, by byl významný krok v jeho kariéře. V posledním zápase jsi získal titul profesionálního mistra České republiky C.M.T.A. Jak vysoko řadíš tento úspěch a co […]

Tadeáš Růžička je velký talent, který výborně zvládl přechod z juniorů do mužské kategorie. Na Prague Harley Days čeká Tadeáše důležitý zápas, protože uspět nad mistrem Evropy WMC Marco Novákem, by byl významný krok v jeho kariéře.
V posledním zápase jsi získal titul profesionálního mistra České republiky C.M.T.A. Jak vysoko řadíš tento úspěch a co je tvůj další cíl?
Je to pro mě další podstatný krok v mé kariéře a jsem šťastnej, že se mi to podařilo urvat 🙂 Mým dalším a stálým cílem je se prosadit a dostávat více nabídek v profi ringu.
Titul jsi získal po výhře nad Jirkou Pávem. Jak bys popsal průběh zápasu?
Průběh zápasu o titul probíhal tak, jak měl až na menší chybu v prvním kole, jinak jsem měl celý zápas pod kontrolou a soupeře jsem tlačil až do poslední sekundy. Rozhodně mi to nedal zadarmo.
Nyní tě na Prague Harley Days čeká zkušený Slovák Marco Novák. Jak hodnotíš svého soupeře?
Celou dobu jsem počítal s jiným soupeřem, až včera jsem se dozvěděl o změně, ale je mi to jedno, soupeř jako soupeř a tohle je výzva. Zatím jsem soupeře nijak nestudoval.
Kde ses na zápas připravoval a jak jsi s přípravou spokojený?
Na páteční zápas, který se bude konat na pražském Výstavišti, jsem se připravoval s klukama v Lanna gymu, plus jsem absolvoval 14ti denní soustředění v Bulharsku s Andrejem Gridinem a mým trenérem Viktorem Petrlíkem a čtyřdenní soustředění v Srbsku pod organizaci W5.
Jak se před fightem cítíš?
Příprava byla stoprocentní, takže se cítím dobře.
Máš už domluvený nějaký další zápas?
Další zapas domluvený nemám, tak doufám, že se to co nejdříve změní.

Vstupenky na Prague Harley Days není možné zakoupit v předprodeji, zakoupíte je přímo na místě konání akce. A pozor, jako tradičně mají ženy a děti do 15 let vstup zdarma!

Vstupné 400,- Kč platí na celou dobu trvání akce, tedy nejen na galavečer, ale na oba dny plné silných strojů, krásných žen a dalších atrakcí. Ke každé zakoupené vstupence dostanete také tři žetony v celkové hodnotě 110,- Kč  (35,- Kč/ žeton).

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!