Rozhovory
0

Matěj Kozubovský a Pavel Henrich v souboji o titul SuperLiga series

Zápas o titul SuperLiga series dnes na Prague Harley Days obstará Pavel Henrich a Matěj Kozubovský. Oba fighteři mají už společný zápas za sebou, kdy po vyrovnané bitvě šel závěr ve prospěch Matěje. Jak to dopadne tentokrát a kdo si připne první pás Super Ligy se dozvíme dnes večer na Výstavišti. Jak kluci hodnotí svůj poslední zápas […]

Zápas o titul SuperLiga series dnes na Prague Harley Days obstará Pavel Henrich a Matěj Kozubovský. Oba fighteři mají už společný zápas za sebou, kdy po vyrovnané bitvě šel závěr ve prospěch Matěje. Jak to dopadne tentokrát a kdo si připne první pás Super Ligy se dozvíme dnes večer na Výstavišti.

Jak kluci hodnotí svůj poslední zápas a jak se na něj připravovali?

Pavel Henrich: Poslední zápas jsem měl právě s Matějem a prohrál jsem na body. Byl to pěkný, vyrovnaný zápas, ale já neměl sílu do závěru a Matěj těch sil měl víc a zaslouženě vyhrál. S Matějem se mi zápasilo dobře, je to férový kluk s příjemným vystupováním, žádná namyšlená primadona a to mám rád. Těším se na náš dnešní zápas.

Připravoval jsem se klasicky u Jirky Žáka. Tato příprava byla trochu lepší, než byla tehdy, kdy jsem rovnou z dovolené šel na zápas. Mám za sebou nějakých šedesát zápasů a tak vím, že každý zápas je jiný a i když jdu se stejným soupeřem, přistupujik němu jako k novému zápasu. Matěj je mladý zápasník a za ten půl rok udělal určitě velký progres, ale já jsem taky úplně nezahálel.

Matěj Kozubovský: Svého soupeře jsem znal už když jsem s ním šel zápasit naposledy. Soupeř byl zkušenejší a bylo to znát, podařilo se mi pořádně otočit zápas až ve třetím kole.

Na soupeře jsem se nějak takticky nepřipravoval. Jezdím trénovat do Spejbl gymu, jinak mě kondičně a technicky připravuje Luboš Šuda, a s Robertem Kůrkou ladím nějaký Thajský finty. Cítím se jako před každým zápasem, těším se a jdu vyhrát.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!