Rozhovory
0

Fight Night West: Denis Poborský vs Michal Jančuška

Na pokračování galavečeru Fight Night West v Karlových Varech bude k vidění i souboj dvou talentovaných mladých borců. Domácí Denis Poborský se utká s Michalem Jančuškou. Denis Poborský vlítnul do profi MMA jako uragán a zatím ještě nenašel přemožitele. V posledním zápase zvítězil po velmi dobrém výkonu nad azizem Duliatovem. “Byl to si myslím nejlepší […]

Na pokračování galavečeru Fight Night West v Karlových Varech bude k vidění i souboj dvou talentovaných mladých borců. Domácí Denis Poborský se utká s Michalem Jančuškou.

Denis Poborský vlítnul do profi MMA jako uragán a zatím ještě nenašel přemožitele. V posledním zápase zvítězil po velmi dobrém výkonu nad azizem Duliatovem. “Byl to si myslím nejlepší zápas, co jsem já z mé strany předvedl. Byl to zápas, kde jste do poslední chvíle nevěděli, kdo vyhraje. Já ovládl 3.kolo a tím jsem si získal zápas. Byl to neskutečný zážitek, tento fight získal ocenění za nejlepší zápas večera, což je pro mě obrovská čest!”

V kleci ho bude čekat znojemský Michal Jančuška. “Soupeře nějak extrémně neznám, ale něco jsem viděl. Určitě je to nebezpečný soupeř jako každý jiný a opět vysoký, ale to mi nedělá problém, na to jsem si se svojí výškou zvykl,” zhodnotil soupeře Denis. Cejtím se skoro jako před každým zápasem,akorát jsem tady na ten zápas já osobně prodal hodně lístků a přijde mě podpořit snad celý město odkud pocházím to mi dodává strašnou energii a jsem ready !

Jak se na tento zápas připravoval? “Na zápas se připravuji ve svém rodném městě Karlovy Vary s mým otcem (legendou), ale především jsem jezdil do mého klubu, pod kterým zápasím a to Pro7Sport, která je prostě top! S klukama z Pro7Sport jsme vyjeli do Ankos MMA v Polsku, což je jeden z nejlepších Gymu v Evropě a to pro mě byla největší zkušenost, co jsem dosud měl a odvezl jsem si z toho mnoho. Takže 15. 9. jdu pro skóre 5-0 a vy u toho nemůžete chybět 💪 Cítím se skoro jako před každým zápasem, akorát jsem tady na ten zápas já osobně prodal hodně lístků a přijde mě podpořit snad celé město odkud pocházím a to mi dodává strašnou energii a jsem ready!”

Michal má v poslední době kariéru jako na houpačce, kdy výhra střídá prohru. Ta naposledy přišla v listopadu loňského roku, kdy na body prohrál s Tomášem Kvapilem. ” Průběh zápasu nebyl úplně tak, jak bych si přál, soupeř byl skvěle připravený a hodně technický,”řekl nám k poslednímu zápasu Michal.

Tento pátek ho ve Varech bude čekat domácí Denis Poborský. Jak ho Michal vnímá a kde se na tento souboj připravuje? “Soupeř je to určitě kvalitní, takže se na zápas s ním hodně těším. Na zápas se připravuji v domovském klubu RK Znojmo, cítím se skvěle a do Varů jedu Denise porazit.”

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!