Rozhovory
0

Nezadržitelný Jaroslav Poborský opět v kleci na Fight Night West

Tento pátek se v karlovarském hotelu Ambassador uskuteční další pokračování galavečeru Fight Night West 2 a XFN4, na kterém uvidíme i nestárnoucí legendu MMA Jaroslava Číňana Poborského v souboji se slovenskou mladou krví Ronaldem Paradeiserem. Jaroslav Číňan Poborský ve své dlouholeté kariéře nezpomaluje a jede dál na plný plyn.V posledním zápase na galavečeru XFN s […]

Tento pátek se v karlovarském hotelu Ambassador uskuteční další pokračování galavečeru Fight Night West 2 a XFN4, na kterém uvidíme i nestárnoucí legendu MMA Jaroslava Číňana Poborského v souboji se slovenskou mladou krví Ronaldem Paradeiserem.
Jaroslav Číňan Poborský ve své dlouholeté kariéře nezpomaluje a jede dál na plný plyn.V posledním zápase na galavečeru XFN s Jaroslavem Juboxem Pokorným předvedl prvotřídní výkon a zápas měl parametry vrcholného evropského MMA.
Jak Číňanovi vyhovuje, že chodí ze zápasu do zápasu? “Ano vyhovuje mi to tak, jsem neustále v přípravě a když není zranění, tak s tím nemám problém.”
Tento pátek v Karlových Varech bude jeho soupeřem slovenský Ronald Paradeiser. Jak je Jarda spokojený s přípravou na zápas a co říká na cestu českým MMA svého syna Denise?
 Soupeře vůbec neznám, vím o jeho kvalitách a výškové převaze.  S přípravou jsem spokojen maximálně, připravuji se v nejlepším týmu v ČR Pro7sport pod vedením Davida Vyvážila, kde je má příprava 100 procentní a za to jim všem moc děkuji… Před zápasem se cítím skvěle 💪 S Dennisovou cestou jsem spokojen maximálně, za což můžu poděkovat Davidovi Vyvážilovi a celému týmu Pro7sport, že se mu tak věnují. Dělá mi radost ten kluk 🙂
 

Vstupenky na galavečer koupíte zde:

https://www.ticketpro.cz/sport/box-bojova-umeni/2171216-fight-night-fnw-2-xfn-4.html

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!