Aktuality
0

Našlapaná startovka na Simply the Best

To, že se na Slovensku chystá něco velkého je vidět ne sociálních sítích již delší dobu. Galavečer Simply the Best 16 Fight Night se bude tentokrát konat v Košicích a my v něm uvidíme spoustu skvělých bojovníků z české a slovenské bojové scény a také ze zahraničí. Na souboj těžkých vah v MMA je nachystán […]

To, že se na Slovensku chystá něco velkého je vidět ne sociálních sítích již delší dobu. Galavečer Simply the Best 16 Fight Night se bude tentokrát konat v Košicích a my v něm uvidíme spoustu skvělých bojovníků z české a slovenské bojové scény a také ze zahraničí.
Na souboj těžkých vah v MMA je nachystán domácí Krištof Nataška a Alexandr Cverna. Kluci měli domluvené dostaveníčko už v červnu, ale z důvodu Alexova zranění se zápas nekonal. Jako náhrada byl zvolen Adnan Aljič, který však s Krištofem prohrál podobně jako s Cvernou, tedy před limitem. Teď to vypadá, že to vyjde a souboj dvou zkušených zápasníků bude pěkná podívaná.
Štefan Meszaroš už na Simply the Best startoval a naposledy si připsal vítězství na body proti polskému soupeři. Nyní ho čeká Martin Gaňo, což je velmi zkušený soupeř, který kromě domácí scény startoval i v zahraničních organizací.
V Košicích budou k vidění i boxerské zápasy a v tom prvním nastoupí Martin Parlagi, který také trénuje v Čechách a je to držitel interkontinentálního titulu UBO.V posledním zápase po skvělém výkonu remizoval s Olegem Jefimovičem. Jeho soupeřem v Košicích bude Damian Lawniczak.
Milan Páleš jako bojovník, který má zkušenosti z Enfusion či W5. Velké vítězství dosáhl loni, když porazil ruskou hvězdu Vlada Tuinova.V Košicích bude jeho soupeř ukrajinský Ruslan Kushnirenko.
Adrian Valentin potvrzuje svými výkony v zápasech velké očekávání a už se zabydlel mezi slovenskými hvězdy K1. Adriana, který těží ze svého výborného boxu, přijede prověřit ukrajinský Ivan Brokhov.
O mezinárodní titul WKN se v MMA utká Miroslav Štrbák a ukrajinský Komandor Ogly. Miro si v posledním zápase poradil s Matějem Kuznikem a zisk opasku by byl další významný krok v jeho kariéře. 
V Košicích nebude chybět ani nejúspěšnější slovenský zápasník K1 Vladimír Idrany, který za svou kariéru získal mnoho cenných vítězství a vlastní  několik profesionálních titulu různých organizací včetně WKN. Jeho soupeř bude francouzsky Bakari Tounkara.
O mezinárodní titul WKN si to rozdají Pavol Garaj a Matouš Kohout. Jejich první souboj vyhrál Matouš na body a nyní tedy půjde o odvetu s titulovým bonusem. Zápas bude o to zajímavější, že Pavol už startoval v nejprestižnější organizaci K1 Glory, kam by se Matouš také rád podíval a nyní si tak může porovnat aktuální výkonnost.
Druhý z boxerských zápasů bude Radoslav Estoczin vs Mateusz Rybovski.
Georgij Fibich je častým účastníkem Simply the Best a ani tentokrát nebude chybět. Jeho neortodoxní styl působí protivníkům dost problémů a myslíme, že u rumunského Valentina Bordiana to nebude jiný.
Pavol Langer je zápasník, který se často pohybuje na Česko – slovenské scéně a v kariéře se potkal už šestkrát s českými bojovníky. Bojoval však také i v ruské organizaci ACB. Nyní bude jeho soupeř Rokas Stambrauskas, kterého známe ze souboje s Jiřím Denisou Procházkou.
Turnaje se zúčastní i slovenská top těžká váha Tomáš Možný. Tomáš sbírá zkušenosti v Glory a setkává se s těmi nejlepšími světovými fightery a v zahraničí je známý také jako Slovak Giant, což je při jeho rozměrech zcela pochopitelné. Jeho polský soupeř Wieslaw Kwasniewski je však také urostlý a tak bitva dvou obrů ozdobí galavečer v Košicích.

Hlavní zápas večera bude opět titulový a půjde o mezinárodní pas šampióna WKN. O něj bude usilovat Vladimír Moravčík a Yuri Bessmertny. Vlado má působivou bilanci 79-7-1 a v kariéře získal mnoho titulů, mezi nejcennější patří světový titul WMC. Tentokrát se bude zápasit v K1 a i když je Vlado kovaný thaiboxer, věříme ve vítězství. Nebude to však mít lehké, protože Yuri je několikanásobný šampion WAKO a nyní má tři vítězství v řadě.

Přijďte si užít parádní večer bojových sportů a zafandit slovenským i českým bojovníkům!

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!