Rozhovory
0

Bohumil Lungrik: Porážet v 41 letech ty mladý vlky není žádná sranda

Bohumil Lungrik i po 16ti letech aktivní kariéry v oktagonu si stále udržuje výbornou výkonnost a o svém konci zatím nepřemýšlí. Na GCF 41: Night of the Legends doprovodí do zápasového důchodu Pavla Bechtolda. Jak je to dlouho od tvého posledního zápasu a udržoval sis v tomto období nějak svou výkonnost? V tomto období jsem […]

Bohumil Lungrik i po 16ti letech aktivní kariéry v oktagonu si stále udržuje výbornou výkonnost a o svém konci zatím nepřemýšlí. Na GCF 41: Night of the Legends doprovodí do zápasového důchodu Pavla Bechtolda.

Jak je to dlouho od tvého posledního zápasu a udržoval sis v tomto období nějak svou výkonnost?

V tomto období jsem se snažil udržet svou výkonnost po celou dobu zápasení, to znamená od prosince 2017 kdy jsem porazil Vanickýho a pak následovaly další tři zápasy a ty nedopadly, jak jsem si představoval. A ještě do toho jsem pozměnil svůj bojový styl řekněme, takže trochu experimentování a riskování nové změny…🙂 Poslední zápas jsem mněl v květnu. No zkrátka bylo toho moc a už mi to lezlo krkem…🙂.
Co říkáš na nápad Michala Hamršmída na společný rozloučení a zvažoval jsi svůj start dlouho?
Ale MMA je v tvrdej sport, takže další nabídka na zápas se neodmítá…🙂 a obzvláště jde-li o takovou těžkou MMA nostalgii, mě osobně se to moc líbí.
Kdo bude tvůj soupeř a máš o něm nějaké informace?
Mým soupeřem bude slušnej ranař z Primmát gymu, Pavel Bechtolt. Nějaký info mám a myslím, že fanoušci MMA asi taky…🙂
 Kde jsi absolvoval přípravu a jak se před fightem cítíš?
Přípravu jsem absolvoval v hradeckém Royal Teamu s mými wrestlery s Mildou a “nepřispusobivym” Honzou, Matějem a dalšími při tréninku Luta Livre, no a s mým couchem Tomem, který na mně dohlíží, těm bych rád poděkoval.
Jak dlouho ještě plánuješ zápasit v MMA ?
Zápasení v mma mně moc baví, je to pro mne cesta seberealizace a zdokonalování mých bojových dovedností, zápasit chci tak dlouho, jak to jen půjde, jsem zdravý, silný a díky velmi technicky preciznímu tréninku jsem velmi odolný a vyspělý zápasník, který nemá problém v 41 letech bojovat na prestižních eventech jakým je GCF, aniž bych se musel ládovat steroidama.
Ale porážet v 41 letech ty mladý vlky není žádná sranda a jde už to velmi těžko…🙂.
Jak hodnotíš svoji kariéru?
Tedy doposavad svou kariéru hodnotím velmi kladně, jsem zkrátka bojovník, učím se principy boje v tom je ” kvíz”….a taky nevybírám si soupeře, ale jen Mameda Khalidova bych fuck nechtěl…🙂 to je moc, a taky neshazuju 15 kg, abych se dostal do nějaký dobrý váhovky…, prostě chci bojovat a praktikovat moje naučené dovednosti v boji, když už budu muset skončit, tak si asi lehnu a umřu….🙂

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!