Rozhovory
0

Jedna z největších hvězd českého MMA Patrik Kincl bude zápasit na XFN v Pardubicích

Něco takového Tipsport aréna v Pardubicích ještě nezažila. V sobotu 21. října se v jejích útrobách uskuteční v pořadí pátý turnaj organizace XFN v nejbrutálnějším bojovém sportu světa – MMA. V jeho rámci se představí největší hvězdy české scény v čele s Patrikem Kinclem, Makhmudem Muradovem nebo Milošem Petráškem. Patrik Kincl se po vítězné sérii v přední světové organizaci ACB vrací do ČR […]

Něco takového Tipsport aréna v Pardubicích ještě nezažila. V sobotu 21. října se v jejích útrobách uskuteční v pořadí pátý turnaj organizace XFN v nejbrutálnějším bojovém sportu světa – MMA. V jeho rámci se představí největší hvězdy české scény v čele s Patrikem Kinclem, Makhmudem Muradovem nebo Milošem Petráškem.

Patrik Kincl se po vítězné sérii v přední světové organizaci ACB vrací do ČR s organizací XFN. V divácky velmi očekáváném střetu nastoupí proti Francouzovi s marockou krví Mohamedu Sayahovi, který “zničil” v létě na Oktagonu 3 slovenskou “hvězdičku” Gábora Borárose. Patrik Kincl neskrývá před soupeřem zdravý respekt. „Soupeře registruji již od roku 2014 kdy svedl velice vyrovnanou bitvu s tehdejší slovenskou jedničkou Matušem Lainczem, kde nakonec velmi těsně prohrál na body. Viděl jsem i jeho zápas proti Gáboru Borárosovi, kterého přejel. Je to velice nepříjemný soupeř, kterého nesmím podcenit a musím si prosadit svůj styl boje, jinak bude mít Sayah navrch,“ říká Kincl.

XFN 5 v Pardubicích bude také večerem velkých návratů. Po zranění se znovu představí divákům hvězda české těžké váhy Miloš “Meloun” Petrášek. „Věřím, že se vrátím na vítěznou vlnu a aby se to povedlo, tak musím předvést parádní výkon a diváky dostat ze sedadel. Už teď slibuju všem, co přijdou, že nebudou litovat,“ tvrdí odhodlaně populární Meloun.

Velký zápas slibuje i bitva mezi Makhmudem Muradovem a libereckou skálou Tomášem Penzem. A všem je jasné, že tenhle fight neskončí na body. „Rýsuje se přede mnou podpis kontraktu pro UFC a tak to možná bude jeden z mých posledních zápasů v Česku. Proto všem říkám, aby určitě dorazili, protože to bude stát za to,“ vzkazuje všem Muradov.

Nejlepší tuzemské střední váze v Muay Thai Matoušovi Kohoutovi se v oktagonu zalíbilo, a tak si svůj druhý zápas v MMA odbude také v Pardubicích na XFN 5.

V ženském zápase se vůbec poprvé v kleci představí Pavla Kladivová. Tato česká reprezentantka ve vzpírání a silovém trojboji je dalším důkazem, že fenomén jménem MMA láká sportovce ze všech sportovních odvětví. Tako mistryně světa i Evropy možná začne úplně novou kariéru právě v Pardubicích.

XFN 5 v Pardubicích nabízí skvělou fightcard, která bude podpořena fantastickou atmosférou. Tohle si nemůžete nechat ujít.

Lístky jsou k prodeji v síti ticketportál zde:

TZ XFN

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!