Rozhovory
0

Vít Mrákota: Budu zápasit, dokud budu dýchat

Vít Mrákota, jakožto aktivní zápasník, bude zítra na GCF41 Night of the Legends soupeřem Ladislava Žáka, který se po dlouhé době vrací do oktagonu k poslednímu zápasu, ve kterém se oficiálně rozloučí se svoji kariérou.Vít těží ze svého výborného wrestlingu a určitě to bude jeho velká zbraň i v tomto duelu. Jak je to dlouho […]

Vít Mrákota, jakožto aktivní zápasník, bude zítra na GCF41 Night of the Legends soupeřem Ladislava Žáka, který se po dlouhé době vrací do oktagonu k poslednímu zápasu, ve kterém se oficiálně rozloučí se svoji kariérou.Vít těží ze svého výborného wrestlingu a určitě to bude jeho velká zbraň i v tomto duelu.

Jak je to dlouho od tvého posledního zápasu a udržoval sis v tomto období nějak svou výkonnost?
Poslední zápas v MMA jsem měl 20. 5. 2017 v Německu vs Timo Feucht. V tréninku jsem pořad, zápasím ještě ligu zápasu za Teplice, pod trenéry B. Svitkem a P. Jezdinským a tu jsme měli před 14 dny.
Co říkáš na nápad Michala Hamršmída na společný rozloučení a zvažoval jsi svůj start dlouho?
Nápad to byl určitě dobrý, když je skoro vyprodáno a jsem rád, že můžu zapasit na takové akci a takovými jmény.
Kdo bude tvůj soupeř a máš o něm nějaké informace?
Můj soupeř je top legenda Ladislav Žák, koukal jsem na něj v televizi, když mi bylo 20 let a se sportem jsem začínal. V tu dobu by mne ani nenapadlo, že s ním budu moct zápasit (tenkrát mne vlastně vůbec nenapadlo, že bych mohl někdy zápasit)
Kde jsi absolvoval přípravu a jak se před fightem cítíš?
Tréninky mám u nás v Ústí nad Labem  v novych prostorech gymu SFC-Ul a v Aranha teamu N. Boru u Pavla Štefka, kde jsem začínal a furt tam jezdím. V létě jsem ještě absolvoval soustředění v Polsku.
Jak dlouho plánuješ zápasit v MMA?
 Zápasit budu, dokud budu dýchat.
Jak hodnotíš svoji kariéru?
 Hodnotit mne můžou jiný, ne já sám. Ještě bych chtěl poděkovat svojí mámě, moji přítelkyni, bez kterých by to vůbec nešlo a sponzorům: Black Arrows, Greifvogel, White Rex, Amazonky.eu, Mighty is right store, HateCore shop.
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!