Rozhovory
0

Petr Mai: Zápasit s Hášou je pro mě čest a velká výzva

Soupeřem Michala Hamršmída bude dnes večer na GCF 41 Night of the Legends Petr Mai. Petr s bojovými sporty začal v době, kdy se teprve rodily maminky dnešních zápasníků a tak dnes v kleci uvidíme zápas dvou opravdu zkušených fighterů. Jak je to dlouho od tvého posledního zápasu a udržoval sis v tomto období nějak […]

Soupeřem Michala Hamršmída bude dnes večer na GCF 41 Night of the Legends Petr Mai. Petr s bojovými sporty začal v době, kdy se teprve rodily maminky dnešních zápasníků a tak dnes v kleci uvidíme zápas dvou opravdu zkušených fighterů.
Jak je to dlouho od tvého posledního zápasu a udržoval sis v tomto období nějak svou výkonnost?
Začínal jsem zápasit před 38 lety a to zápasem řecko-římském v Třebíči. Poté jsem ve 12ti letech přestoupil do armádního vrcholového sportu Dukla Trenčín, kde jsem  pětkrát získal titul mistra Slovenska. V Dukle jsem zůstal asi devět let, poté jsem se vrátil do Třebíče. Tam jsem zápasil na jednom turnaji  ve volném stylu s Hášou, kde jsem ho porazil.  Seznámili jsme se, slovo dalo slovo a Háša se mě zeptal, jestli bych nechtěl zkusit Vale tudo. Souhlasil jsem a skončili jsme na Brumlovce, kde můj první zápas byl s Petrem Čajňákém. Tehdy jsem po 22 min. vyhrál na škrcení. Moje bilance je 19-9.

Co říkáš na nápad Michala Hamršmída na společný rozloučení a zvažoval jsi svůj start dlouho?
Nápad zápasit s Hášou je pro mě čest a velká výzva.

Kde jsi absolvoval přípravu a jak se před fightem cítíš?
Příprava se skládala ze dvou částí. Jednak u Petra Otticha, kde jsem trénoval thai box a zápas a zem trénuju WCT Třebíč.
Zustaneš v budoucnu u MMA at už v roli trenéra nebo rozhodčího?
Vůbec jsem nepřemýšlel, já ještě končit s MMA nechci, ještě pár zápasů dám.
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!