Rozhovory
0

Václav Pejsar: Pavla Šoura zhodnotím v ringu

 Dohady o konání zápasu Václav Pejsar vs Pavel Šour se ukončí veřejnou dražbou, která se uskuteční 16. 10. v plzeňském hotelu Marriott. Václav chce dotáhnout snažení zesnulého Míry Peka, který si přál tento zápas mít na galavečeru v Lucerně. Nedávno nás zasáhla smutná zpráva, když tragicky zahynul Míra Pek. Jak to zasáhlo tebe a co […]

 Dohady o konání zápasu Václav Pejsar vs Pavel Šour se ukončí veřejnou dražbou, která se uskuteční 16. 10. v plzeňském hotelu Marriott. Václav chce dotáhnout snažení zesnulého Míry Peka, který si přál tento zápas mít na galavečeru v Lucerně.

Nedávno nás zasáhla smutná zpráva, když tragicky zahynul Míra Pek. Jak to zasáhlo tebe a co to pro tebe znamená v osobním i sportovním životě?
Mě to zasáhlo ohromně! Ještě dneska když koukám na společné fotky s Mírou, tak nemůžu uvěřit tomu, že je to pravda. Asi se to nedá popsat, co to pro mě znamená. Přišel jsem o kamaráda, na kterého jsem se mohl opravdu spolehnout, člověka, který mi změnil úplně život, přítele, oporu jak v životě, tak v ringu…mohl bych o něm vyprávět celý den, jak moc pro mě znamenal a pořád by to bylo málo, abych vše vyjádřil nebo popsal, co pro mě udělal.
Kdo tě nyní zastupuje?
Nyní mě zastupuje plzeňská boxerská stáj Qwert Boxing.
Koho budeš mit jako coache v rohu?
V rohu bude Petr Klikoš s Filipem Miňovským.
Nyní tě čeká obhajoba titulu proti Pavlu Šourovi, jak ho hodnotíš jako boxera?
Pavla Šoura zhodnotím v ringu 😁 a to opravdu pořádně😁😁😉nechci teď říkat jeho klady a zápory, aby nebylo vidět, na co se zaměřujeme…
Ještě není jasné, jestli se zápas bude konat v Plzni nebo v pražské Lucerně, čemu bys dával přednost a proč?
Každý ví, že já jsem rozhodně pro Lucernu!!! Lucerna je Lucerna…je to vrchol mezi galavečery bojových sportů, je tam téměř 100 let tradice boxerských zápasů, tento zápas by se tam skvěle hodil, bude přímý přenos v TV, parádní startovka a hlavně to bude Lucerna pro Míru Peka, který ji s Matoušem pořádal a můj zápas s Pavlem si tam přál mít. Chci tam mít ten zápas kvůli němu a vyhrát to tady pro něj….chci, aby věděl, že to co si přál a na čem pracoval, se nám podařilo dotáhnout do konce.
S čím do zápasu půjdeš?
Do zápasu půjdu s tím, že jsem v životní formě a že Pavel není takový střelec, aby mě porazil….Už teď vím, jak ten zápas dopadne a nezapochybuju o tom ani na vteřinu, až se bude zápas blížit.
Máš nějaký předzápasový vzkaz pro svého soupeře?
Pavle, určitě tajně sníš o tom, jak jednou budeš boxovat v Lucerně, jako každý velký boxer. Teď se ti ten sen může splnit…..Jednou budeš moct říct, že jsi boxoval v Lucerně…to že tam dostaneš přes hubu, už je jedno 😉
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!