Pozvánky
0

MG Fight Night již tuto sobotu v Pardubicích

Osmé pokračování MG Fight Night uvidí diváci v sobotu v pardubickém Atriu. Fighcard je bohatá na rozličné bojové styly a tak zde bude k vidění muaythai, kickbox, K1, MMA a také klasický box. V muaythai se představí Dag Hoke a Jakub Krofta. Dag po těžkém zápase na Harley days porazil ve Slaném Filipa Hučína a […]

Osmé pokračování MG Fight Night uvidí diváci v sobotu v pardubickém Atriu. Fighcard je bohatá na rozličné bojové styly a tak zde bude k vidění muaythai, kickbox, K1, MMA a také klasický box.

V muaythai se představí Dag Hoke a Jakub Krofta. Dag po těžkém zápase na Harley days porazil ve Slaném Filipa Hučína a nyní ho v Pardubicích bude čekat domácí hvězda Jakub Krofta. Jakub je aktivní zápasník i v K1, kde se často zúčastňuje i turnajů a letos v březnu porazil v muaythai Františka Adama.

Další zápas v MMA si zde dá i nestárnoucí Bohumil Lungrik, kterému to pořád pěkně lítá a spolu se zkušenostmi si udržuje velmi dobrou formu.V posledním zápase vs Pavel Bechtold došlo bohužel u Pavla ke zranění a tak tento sledovaný duel prakticky skončil dříve než začal. Na MG Fight Night bude jeho soupeř slovenský Alexander Takacs, který se spoléhá na svůj výborný wrestling a startoval například i v organizaci ACB.

Zajímavý zápas nabídne boxerský duel Lukáš Skirca vs Ondřej Budera.Tito bojovníci maji hodně společného. Oba zápasili často v K1, oba si zkusili MMA, ale box ve kterém mají i dost zápasů v zahraničí asi bude to, co jim jde nejlíp. Lukáš si v kariéře stihnul zaboxovat i těžkou váhu a tak v tomto případě, kdy bude zápas do 85 kg, se bude určitě na co koukat.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!