Pozvánky
0

Lucerna se blíží!

Devátý ročník jedinečné sportovní události Galavečer profesionálního boxu a K1 proběhne opět den před Silvestrem, tedy 30.12., od 19 hodin v pražské Lucerně. Tento výjimečný večer se opět ponese v duchu 30tých let, kde dress code však není povinný, ale pouze doporučený. Tímto galavečerem pořadatelé vracejí tradici z první republiky, kdy se v Lucerně psala historie […]

Devátý ročník jedinečné sportovní události Galavečer profesionálního boxu a K1 proběhne opět den před Silvestrem, tedy 30.12., od 19 hodin v pražské Lucerně. Tento výjimečný večer se opět ponese v duchu 30tých let, kde dress code však není povinný, ale pouze doporučený.

Tímto galavečerem pořadatelé vracejí tradici z první republiky, kdy se v Lucerně psala historie československého boxu. Zápasit v pražské Lucerně znamenalo patřit k absolutní špičce a toho se pořadatelé dřží i v roce 2017, kdy se v ringu utkají špičkoví bojovníci jako Jan “Kačer” Holec, Miroslav Šerban, Tomáš Drábik, Jan “Rudy” Rudolf, Jiří Apeltauer, Martin Čermák, Daniel Vencl, Jakub Synek, Viktor Pavlíček, David Vinš, Miro Trenčiansky, Josef Vít, Matúš Juráček, Radek Giessmann, Radek Novkák, Daniel “Bruno”  Brunclík a mnoho dalších.

Lucerna bude jako každý rok pravděpodobně praskat ve švech a mezi diváky se objeví určitě mnoho známých osobností, kteří tento Galavečer každoročně navštěvují např. zpěvačka Dara Rolins s partnerem Patrikem Vrbovským alias Rytmusem, herci David Matásek, Petr Vágner, Jakub Štáfek, Filip Blažek, Ondřej Vetchý, herečka Iva Hüttnerová, zástupci kaskadérů společnosti Filmka Ladislav Lahoda, Martin Hub, Petr Drozda a bývalí vynikající boxeři Rostislav Osička, Rudolf Kraj a mnoho dalších.

Letošním Galavečerem uctíme památku nedávno zesnulému Miroslavu „Miminovi“ Pekovi, který byl nejen jedním z promotérů tohoto večera, ale také trenérem velmi úspěšných bojovníků.

Lístky jsou již nyní v prodeji v síti Ticket pro (ZDE) a Ticket portal za 499Kč (ZDE). Nově pořadatelé dali do prodeje i VIP vstupenky, které jsou k dostání za 1200 Kč pouze v síti Ticket pro. Tyto vstupenky umožňují sezení blízko ringu.

Rajmont Matouš, pořádající Agentura A-Propos s.r.o.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!