Pozvánky
0

Noc Válečníků je opět zde

Už třinácté pokračování Noci Válečníků jako tradičně rozezvučí ochozy kladenské sportovní haly již tento čtvrtek.  Úvod večera bude patřit mladým nadějím české a maďarské bojové scény. V pravidlech Muaythai se představí Erik Micka, který nedávno zvítězil na Heroes Gate a nyní si brousí zuby a lokty na Maďara. Ve stejném stylu bude i jediný ženský fight Milada […]

Už třinácté pokračování Noci Válečníků jako tradičně rozezvučí ochozy kladenské sportovní haly již tento čtvrtek. 
Úvod večera bude patřit mladým nadějím české a maďarské bojové scény. V pravidlech Muaythai se představí Erik Micka, který nedávno zvítězil na Heroes Gate a nyní si brousí zuby a lokty na Maďara.
Ve stejném stylu bude i jediný ženský fight Milada Pachnová vs Pavla Kladivová. Obě soupeřky mají už zkušenosti z bojových sportů a Milada několik zápasů v muaythai už absolvovala. Bez šance ale není ani Pavla, která by díky silové vyspělosti měla mít převahu v klinčích.
V MMA nastoupí domácí Ondřej Balada vs Igor Marčenkov.Ondřej už má dostatek zkušeností jak z amatérského tak z profesionálního oktagonu. Je to výborný zemař a v pěti profesionálních zápasech, kde prohrál pouze jednou, to vždy stihl vyřídit v prvním kole.
 
Velké očekávání slibuje zápas v thajském boxu Cyril Pohl vs Adam Audy. Cyril je “dřevorubec”, který těží ze svého tvrdého stylu a výborného boxu.V kariéře také dokázal porazit zvučná jména jako například Stjepan Bekavač. Adam ma výborný fyzický fond, je technický a nedávno na evropském poháru WAKO prohrá až ve finále po kontroverzním výsledku.
Na Noci válečníků nebude chybět ani box a když jsme v Kladně, tak nemůže chybět Karel Hořejšek. Karel letos odboxoval čtyři duely, kde ve třech vyhrál a remizoval s Lennoxem Clarkem, který v dosavadních sedmnácti zápasech ještě neprohrál. Karlovi se postaví nastartovaný Ondřej Budera, který ma letos sebou pět zápasů a před čtrnácti dny zvítězil nad Lukášem Skircou.
V hlavním zápase večera se představí Martin Gaňo. Martin v posledním souboji na Heroes Gate porazil Finko Barisice a předvedl výborný výkon, který jak doufáme si také přiveze do Kladna. Tam ho bude čekat holandský Hassan Toy.
Vstupenky na galavečer koupíte zde:
nebo:
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!