Reportáže
0

PriMMAt gym se stěhuje!

Jak se podle prvních informací zdálo, pražská tělocvična Viktora Pavlíčka pro7sport zažívala těžké týdny a mnoho jí předvídalo konec. Po odchodu TKBC na konci prosince, který fungoval v prostorách pro7sport od roku 2013, nyní odešel i MMA tým Davida Vyvážila. Sobotní informace zveřejněné na oficiálním Facebooku pro7sport ale nabraly trochu jiný směr! Od pondělí 12. 2. […]

Jak se podle prvních informací zdálo, pražská tělocvična Viktora Pavlíčka pro7sport zažívala těžké týdny a mnoho jí předvídalo konec. Po odchodu TKBC na konci prosince, který fungoval v prostorách pro7sport od roku 2013, nyní odešel i MMA tým Davida Vyvážila. Sobotní informace zveřejněné na oficiálním Facebooku pro7sport ale nabraly trochu jiný směr!
Od pondělí 12. 2. 2018 totiž do prostor pro7sport přichází kompletně celý pražský PriMMAt gym a naplní tak rozvrh hodin ke spokojenosti všech, nejen sportovců, ale i veřejnosti. Ke stávajícím hodinám boxu Pavla Dostála a Olega Matuseviche, kondičního tréninku thajského boxu pod vedením bývalého trenéra české reprezentace Ríši Gonzora a kondice Jakuba Pražáka a Michala Hamršmída,  doplní rozvrh BJJ, Grappling, MMA pro začátečníky i pokročilé nebo tréninky postoje pro závodníky. V tělocvičně si nadále můžete dojít zacvičit i mimo tréninky, využít činkárnu nebo kardio zónu.
Úpravou prošel i ceník vstupného, které se sjednotilo na 160 Kč (kromě boxu s Matusevichem). Výhodou pro návštěvníky je parkoviště zdarma přímo před vchodem do tělocvičny. Na recepci se platí vratná záloha 100 Kč za klíček od šatny a na fitness baru najdete doplňky od nakopávačů, BCAA, proteinů a sacharidů, až po spalovače a vybavení pro bojové sporty.
TZ pro7sport
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!