Pozvánky
0

Hvězdy XFN míří tuto sobotu do Pardubic

Další turnaj XFN na sebe nenechá dlouho čekat a z Příbrami se přesouvá do Pardubic, kde 3. 3. uvidíme další plejádu předních českých bojovníků v zápasech proti zahraničním soupeřům. I když nebudou startovat dvě největší hvězdy pardubického turnaje Patrik Kincl a Jaroslav Pokorný, XFN představilo silnou startovku v čele s Karlosem Vémolou a Machmudem Muradovem. […]

Další turnaj XFN na sebe nenechá dlouho čekat a z Příbrami se přesouvá do Pardubic, kde 3. 3. uvidíme další plejádu předních českých bojovníků v zápasech proti zahraničním soupeřům. I když nebudou startovat dvě největší hvězdy pardubického turnaje Patrik Kincl a Jaroslav Pokorný, XFN představilo silnou startovku v čele s Karlosem Vémolou a Machmudem Muradovem.
Karlos v prosinci porazil v dlouho očekávaném souboji Petra Ondruše a jde dál svojí cestou, u které je jasný cíl a to návrat do UFC. V Pardubicích bude jeho soupeř anglický Jamie Sloane 8-3-1. Karlos na tento zápas tvrdě trénuje a věříme, že dřinu přetaví do vítězství.
.
Machmud Muradov je příklad toho, že když máš sen, tak pro tebe není nic nemožné. Když měl v roce 2014 po smolné porážce s Rozanskim bilanci 7-5, neklesal na mysli a věřil, že jednou bude startovat v zahraniční top organizaci. Vybral si totiž těžší cestu proti zahraničním soupeřům a první Čech byl Tomáš Kužela v památné bitvě o pás WKN. Nyní Mach žije svůj sen, maká každý den a dostal důvěru v týmu Floyda Mayweathera.V sobotu se střetne s brazilským Edvaldo de Oliveirou, jehož zápasová bilance 34-22 mluví za vše.
.
David Dvořák bere zápas v Pardubicích velmi zodpovědně a pro přípravu si zvolil soustředění v Thajsku. David na sobě pracuje jak po sportovní tak i propagační stránce, kde vzniklo velmi podařené video. Nyní má osm vítězství v řadě a další významný mezník v kariéře bude souboj tuto sobotu. Jeho soupeřem bude italský Marco Manovali 4-0-1.
.
Druhý start na XFN bude mít světoběžník Jaroslav Jartim. Jarda zápasil v mnoha asijských organizací včetně té největší ONE Championschip. Poprvé vzal zápas v XFN na poslední chvíli, ale ani to mu nezabránilo ve vítězství před limitem. Nyní ho čeká další zahraniční soupeř, kterým bude Dubois.
.
Tomáš Lejsek po výborném výkonu proti Radku Šopovovi v dalším zápase vítězství nepotvrdil a prohrál na škrcení. Na XFN dostává další příležitost napsat si zelený políčko na sherdogu. Nebude to však mít lehké. Jeho italský soupeř Leonardo Damiani má profi bilanci 5-2 a za sebou fighty s protivníky jako třeba Johny Maguire.
.
Úspěšná kickboxerka Sandra Mašková měla mít svoji premiéru v MMA v O2 aréně, bohužel se jí soupeřka zranila, náhradní neprošla zdravotní kontrolou a tak se zápas musel zrušit. Debut tedy přichází nyní v Pardubicích a Sandra měla tři měsíce k dobru, aby vybrousila své MMA dovednosti. Na uvítanou v oktagonu ji čeká Pamela Shanaj.
.
Daniel Brunclík se k úspěšné kariéře v thaiboxu a K1 rychle adaptoval i v oktagonu a oba své dosavadní zápasy dovedl do vítězného konce.  Další Brunův soupeř bude italský Simone Tabaglio, který má zkušenosti z italských organizací a vyrovnanou bilanci 3-3.
.
Tomáš Kvapil je právem označován jako velký talent českého MMA. Nás zaujal už v amatérských soutěží a v profesionálech potvrdil svoje předpoklady, když v dosavadních zápasech v profi ještě neprohrál. V Pardubicích ho čeká těžký zápas, kde jeho soupeř bude Mochamed Machaev 2-0.
.
Jakub Bahník se s tím moc v oktagonu nemaže a s vyrovnanou bilancí 2-2 má výhry v prvním kole a prohry ve druhém. V domácím prostředí určitě bude chtít potvrdit své poslední vítězství, které získal právě na prvním pardubickém XFN.
.
Lukáš Chotěnovský je úspěšný amatérský zápasník, kde vyhrál mistrovství České republiky a získal bronzovou medaili na mistrovství světa WMMA. Proti němu se postaví Martin Pršala 2-2, který se v poslední době zlepšil a rád by vrátil porážku, kterou utrpěl s Lukášovým oddílovým kolegou Tomášem Kvapilem.
.
 Poslední volné vstupenky zakoupíte zde:  goo.gl/72JWub
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!