Pozvánky
0

Domácí i zahraniční bojovníci na GCF 43 v Ostravě

V sobotu se v ostravském hotelu Clarion uskuteční další pokračování galavečerů v MMA GCF 43 Big Cage 5. Promotéři se se složením fighcard trefili do vkusu fanouškům a už nyní hlásí Clarion vyprodáno. Po delší pauze se vrací v hlavním zápase večera Jakub Pretorian Gazdík, který se v poslední době věnuje rozvoji svých svěřenců v […]

V sobotu se v ostravském hotelu Clarion uskuteční další pokračování galavečerů v MMA GCF 43 Big Cage 5. Promotéři se se složením fighcard trefili do vkusu fanouškům a už nyní hlásí Clarion vyprodáno.
Po delší pauze se vrací v hlavním zápase večera Jakub Pretorian Gazdík, který se v poslední době věnuje rozvoji svých svěřenců v klubu Pretorian Fight Club Ostrava. I když má Jakub za sebou i několik zápasů v MMA, v Ostravě ho v kleci uvidíme v jeho přirozenějšího disciplíně a to K1. Po změně bude jeho nový soupeř Fabio Toure.
V pravidlech MMA nastoupí další domácí borec a to Daniel Dittrich. Daniel má na těžkou váhu výborný pohyb a rychlost a je dobře fyzicky vybaven. Loni zde svedl tvrdou bitvu s Viktorem Pavlíčkem, kterou však ukončil jeho roh z důvodu zranění. Jeho nynější soupeř bude Martin Chuděj, který má mnoho zkušeností ze zápasů v zahraničí a v tomto duelu jak už to bývá v těžkých vahách může rozhodnut jeden úder.
Bojovníkem často zápasícím v Česku je slovenský Simon Michálek. Talentovaný Simon svou kariéru začínal v těžké váze, ale díky menší výšce to byla pro něj nevýhoda. Přes 93 se nyní dostal do 84 a to by pro něj mělo být optimální. Jeho soupeř bude ostřílený Petr Beránek. Ten měl loňský rok jako na houpačce kdy výhra střídala prohru a nakonec ze čtyř zápasů měl nerozhodnou bilanci 2-2. Pravda je, že prohry byly se zkušenými zahraničními borci a to Wiencek 9-5 a Stojanov 5-0-1. Měla by to být hlavně taktická bitva, protože v Brně vědí, jak na Simona, když už ho dokázal porazit Petrův oddílový kolega Jan Gottwald.
V dalším zápase se utkají srbský Vojislav Janicijevic a Pavel Šusta. Pavel se do klece vrací po delší odmlce, kdy léčil vážné zranění. Každopádně je výborný v práci na zemi a také jeho vítězné zápasy skončily na submission.  Vojislav už má letos za sebou jeden zápas, který ukončil v prvním kole na TKO.
Nebude chybět ani Václav Mikulášek, který zde loni porazil v prvním kole Dušana Glezga a nyní má zápas s Pavlem Lamackým.
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!