Pozvánky
0

Dobříš bude opět stát za to

Za necelý měsíc se v Dobříši bude konat již 3. pokračování Noci bojovníků, kde hlavní zápas večera bude dlouho očekávaný duel Adam Audy vs Cyril Pohl. Kluci měli mít už jednou dostaveníčko, ale bohužel z toho sešlo a tak doufáme, že se to tentokrát povede. Půjde o souboj dvou tvrdých brachů, jejichž výkon má vzrůstající tendenci a […]

Za necelý měsíc se v Dobříši bude konat již 3. pokračování Noci bojovníků, kde hlavní zápas večera bude dlouho očekávaný duel Adam Audy vs Cyril Pohl.
Kluci měli mít už jednou dostaveníčko, ale bohužel z toho sešlo a tak doufáme, že se to tentokrát povede. Půjde o souboj dvou tvrdých brachů, jejichž výkon má vzrůstající tendenci a v ringu se s tím moc nemažou. Cyril v posledním zápase zvítězil KO v Rakousku a Adam KO v Polsku.
Bernard Plavec na loňské Noci bojovníků udělal výborný zápas, kdy v neskutečně vysilujícím duelu porazil Karla Nečesánka. On vůbec Bernárd teď jede a v muaythai začíná být velmi respektovaným bojovníkem. Dokázal vyhrát jak pyramidu v Plzni, tak i koncem roku souboj v Jesenici a nyní si brousí lokty na Dobříš. Jeho soupeř Martin Sawicki má za sebou cca 30 zápasů.
Kromě toho, že startuje v muaythai, je také vicemistrem republiky v sandě.
Z Brna přijede tvrďák Ivo Zedníček, který je  velmi zkušený zápasník a v kariéře se už potkal s mnoha kvalitními bojovníky a další z nich bude Matěj Kozubovský.  Matěj je vítěz finálové pyramidy evropské muaythai ligy, kde došel na vrchol proti nejlepším amatérským bojovníkům v Evropě a v posledním zápase porazil Pavla Henricha. Nyní ho čeká zápas pro něj v přirozenějších pravidlech, tedy K1 a jsme přesvědčeni, že s Ivem to bude tvrdý boj.
Josef Vít se po nedávném odskončení do MMA vrací opět k tomu, co mu jde nejvíc a co má nejvíc v krvi, což  je muaythai. V něm naposledy zdolal talentovaného Jakuba Mírka a nyní bude jeho soupeř Filip Hučín. Filip zápasí jak v K1 tak v thajském boxu, ale vzhledem k tomu, že muaythai  je komplexnější a silovější, tak právě tento styl má raději, v čemž si budou s Pepou určitě rozumět.
Gor Harutjunjan měl velmi úspěšnou loňskou sezónu, kterou zakončil ziskem titulu EUMS. Jeho soupeř bude Kryštof Mareš, který v posledním zápase po velké bitvě podlehl těsně na body Lukáši Šimkovi.
Marek Červenka je loňský amatérský mistr republiky v muaythai a v září vybojoval výborný zápas s Pavlem Hvězdou, který prohrál těsně na body.  Jeho soupeř Jiří Holeček je výborný postojářský bojovník, který kromě K1 zápasí i v MMA a  v nedávném zápase v oktagonu sice prohrál proti zkušenýmu soupeři, ale ukázal obrovské srdce a houževnatost.
Jakub Stelšovský měl úspěšný  loňský rok a zvítězil ve všech 5 absolvovaných zápasech. Na poslední Dobříši se předvedl v pravidlech muaythai a ukázal, že ta mu sedí nejlíp. Tentokrát bude jeho soupeř Petr Haiser.
V dalších zápasech uvidíme za domácí Boxing Club Dobříš Dominika Borovku vs Filip Pernica z Hron gymu a Gauny teamu. Na své soupeře čekají český talenti Valentina Vacková a Erik Micka.
Prodejní místa vstupenek: Modrá Kočka – Sportovní hala – Školní 36, Trafika u Davida a Eureka Bar Dobříš – Mírové náměstí 70, Restaurace Na Prachandě – Pražská 469, X GYM PRAHA / adresa gymu Jonas Gym – V Dolině 3 – Praha 10. Vstupenky a VIP stoly lze také objednávat na mailu nbdobris@seznam.cz nebo na facebook https://www.facebook.com/NocBojovnikuDobris/
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!