Pozvánky
0

Tři dny zbývají do Fight Night West 3

Tento pátek se v reprezentačních prostorách karlovarského Granhotelu Pupp bude konat výborně obsazený galavečer MMA Fight Night West 3. Startovat zde bude mnoho předních českých bojovníků doplněných borci ze zahraničí, ale rádi bysme vyzvedli dvě domácí hvězdy. Tou první je Jaroslav Číňan Poborský, pro nějž to bude 99 start v oktagonu a jak on sám […]

Tento pátek se v reprezentačních prostorách karlovarského Granhotelu Pupp bude konat výborně obsazený galavečer MMA Fight Night West 3. Startovat zde bude mnoho předních českých bojovníků doplněných borci ze zahraničí, ale rádi bysme vyzvedli dvě domácí hvězdy.
Tou první je Jaroslav Číňan Poborský, pro nějž to bude 99 start v oktagonu a jak on sám říká: věk je jen číslo a fajtovat bude, dokud mu to tělo dovolí. V tomto zápase ho prověří brazilský Jose Eudes Tavares.
Další hvezdou a karlovarskou ikonou MMA je Tomáš Kužela, který se vrací po dvouleté zdravotní pauze zpátky do klece v domácím prostředí, takže co více by si mohl přát. Před pauzou byl Tomáš ve vynikající formě a věříme, že v ní bude pokračovat. Na rozjezd to bude jeho soupeř srbský Stefan Miodragovic.
V hlavním zápase večera a zároveň šanci získat titul a pás Fight Night West dostal slovenský Miroslav Štrbák. Miro je velmi zkušený a ostřílený borec, který má zkušenosti ze zahraničních organizací a jeho doménou v boji je atraktivní striking. Proti němu nastoupí Dragan Pesic, který startoval v kvalitních organizaci jako WFCA nebo M1 a letos už stihl jeden zápas, kde vyhrál na armbar.
Další kvalitní postojář, který ještě v profi neprohrál je Miroslav Brož. Letos v lednu se utkal s utkal s Omarem Amashou a zvítězil na body.Ve Varech se mu změnil soupeř a nyní bude nastupovat vs Jose Antonio Martin Reis, tak doufáme, že podle jména tam nebudou všichni čtyři 😉.
Další český borec, který si po Miloši Petráškovi vyšlápne na Charlese Andradeho bude Vít Mrákota. Vítek naposledy zvítězil nad českou legendou Ladislavem Žákem a v pátek ho pro změnu čeká zápasník s více než 70 ti zápasy ze zahraničních organizací. Sice to bude těžký zápas, ale mít na sherdogu zelené políčko se jménem Charles Andrade je velmi lákavé.
Z dalších bojovníků můžeme jmenovat střelce Shamila Kinzhianova,Václava Šťastného a po delší pauze půjde do zápasu i Michal Popelák, který se utká s Dušanem Glezgo.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!