Pozvánky
0

Pražská O2 Arena znovu ožije obřím galavečerem MMA s mimořádným duelem

Akce s podtitulem „XFN: Back to the O2 Arena“ bude návratem na místo činu v tom nejlepším smyslu slova. Organizace XFN uspořádala 7. prosince 2017 největší událost v historii českého MMA. Souboje v oktagonu tehdy v pražské O2 Areně sledovalo přes 7 500 diváků. A 28. června tohoto roku bude XFN v O2 Areně znovu. […]

Akce s podtitulem „XFN: Back to the O2 Arena“ bude návratem na místo činu v tom nejlepším smyslu slova. Organizace XFN uspořádala 7. prosince 2017 největší událost v historii českého MMA. Souboje v oktagonu tehdy v pražské O2 Areně sledovalo přes 7 500 diváků.


A 28. června tohoto roku bude XFN v O2 Areně znovu. Očekává se ale mnohem větší účast. Už kvůli naprosto mimořádnému duelu.
Jak uvedl zpravodajský web iSport.cz „Policista Pokorný vyzval na duel v kleci jednoho ze soupeřů McGregora“. Jaroslav „Jubox“ Pokorný je jednoznačně jedním z nejlepších a nejpopulárnějších českých bojovníků. Většina fanoušků bojových sport si jej pamatuje už kvůli ryku, se kterým vstupuje do klece. Nejinak tomu bude i při návratu do O2 Areny.
Pokorný si ale vybral velmi těžkého soupeře. Stane se jím jeden z nejúspěšnějších slovenských zápasníků Ivan Buchinger, který zápasil dokonce i se slavným Conorem McGregorem.


Výzva přes Facebook
„Soupeř, kterého bych chtěl? Já chci jen jedno jméno, a to je Ivan Buchinger,“ vyzval Pokorný příštího soupeře ve videu na Facebooku. „Myslím si, že to není šampion, který se jenom fotí před zrcadlem, ale je to skutečný šampion a já se výzev nebojím. Proto říkám, Ivane, 28. června o československou jedničku. Ukáže se, kdo z nás je momentálně lepší,“ vzkázal český bojovník, jenž je profesí policistou. Na odpověď NEČEKAL dlouho. „Pokorný, výzvu přijímám! Střetneme se v O2 Areně v Praze na XFN,“ zněla stručná reakce slovenského soupeře.

Zápasy prvotřídní kvality
Buchinger patří k evropské špičce zápasníků MMA. V pérové váze je dokonce v první dvacítce. Byl šampionem prestižní organizace M-1. Jeho bilance je mimořádná. 33 výher, jen 6 proher. Jedním z mála jeho přemožitelů byl irský dravec Conor McGregor, který jej knokautoval před koncem prvního kola. Následně ale slovenský válečník zažil deset výher v řadě.
V O2 Areně bude však k vidění mnohem víc skvělých bojovníků. Jako například legenda českého MMA Karlos „Terminátor“ Vémola, nezdolný matador disciplíny Petr „Monster“ Kníže, nejlepší český zápasník ve velterové váze Patrik Kincl, první MMA bijec týmu Floyda Mayweathera uzbecký rodák Makhmud Muradov, skvělá kickboxerka a vítězka Světových her Sandra Mašková a mnozí další.XFN v O2 Areně bude zkrátka znovu přehlídkou toho nejlepšího, co české MMA nabízí.

Galavečer XFN: Back to the O2 Arena
Datum: 28. června
Čas zahájení: 19.00
Místo: O2 Arena, Praha
Pořadatel: XFN

O organizaci XFN:
Největší česká organizace zaměřující se na MMA a ostatní bojové sporty. XFN je arénou, kde se setkávají ti nejlepší zápasníci naší země mezi sebou i proti světové elitě v soubojích, které berou dech a přináší vášnivé emoce. XFN je místem, kde se rodí nové sportovní hvězdy a sport se znovu stává inspirací pro každého z nás.
Jsme specialisté v oblasti bojových sportů s více než čtrnáctiletou zkušeností a 100+ úspěšně zvládnutými eventy. Naše projekty v bojových sportech patří mezi ty nejúspěšnější v České republice.

Lucie Pavlíčková, TZ XFN

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!