Pozvánky
0

Sportovní show jakou Ústí nad Labem ještě nezažilo aneb Filip Grznár se vrací

XFN uspořádá 27. dubna v Ústí nad Labem mimořádnou podívanou. Galavečer XFN 10 nebude jen skvělou prezentací MMA, ale ponese se i v duchu velmi osobního duelu. Sportcentrum Sluneta se stane dějištěm další akce organizace XFN a diváci se mají rozhodně nač těšit. Dočkají se například odvetného souboje mezi úspěšnými bojovníky Jakubem Bělem a Tomášem […]

XFN uspořádá 27. dubna v Ústí nad Labem mimořádnou podívanou. Galavečer XFN 10 nebude jen skvělou prezentací MMA, ale ponese se i v duchu velmi osobního duelu.

Sportcentrum Sluneta se stane dějištěm další akce organizace XFN a diváci se mají rozhodně nač těšit. Dočkají se například odvetného souboje mezi úspěšnými bojovníky Jakubem Bělem a Tomášem Fialou. Když spolu před několika lety zápasili, jednalo se o velmi napínavou bitvu, ze které jako vítěz odešel Běle. Od té doby však ušli dlouho cestou a sledovat jejich zápas bude určitě skvělým zážitkem.V oktagonu se představí například i František Kohout a Ondřej Schwarz, kteří přitom patří mezi velmi úspěšné české kickboxery.

Grznár znovu v kleci
Krom skvělých duelů zažije publikum v Ústí i vygradování osobní války mezi Filipem Grznárem a Michalem Řehákem, kteří se špičkují už delší dobu na sociálních sítích. Jejich spor ale bude mít pointu v kleci, kde si oba dva svalovci budou moci vše vyříkat v rámci pravidel MMA.
Určitě stojí za zmínku, že se Filip Grznár vrací znovu do klece po dlouhé době. Naposledy zápasil 25. června 2016 na akci XFN 3, kde jej porazil obávaný Brazilec Charles Andrade. O něco později zažil kontroverzní kulturista i porážku v brazilském jiu-jitsu, když vyzval na zápas populárního zpěváka Bena Cristovao. I přesto, že v Grznárovy zápasnické schopnosti už věří málokdo, on sám se nevzdává. MMA ho totiž baví a velmi tento sport uznává. „Je to sport pro chlapy. Sport, který se hodí i do života a MMA zápasníci jsou nejbrutálnější mašiny mezi sportovci. Jedním slovem gladiátoři,“ říká s respektem Grznár. „Je na tom dokonalé to, že MMA zápasník musí být všestranný fighter a sportovec a ještě na to musí mít hlavu. Je to hlavně nejpřirozenější sport na světě!“

XFN 10
Datum: 27. dubna 2018
Čas zahájení: 19.00
Místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

 

Lucie Pavlíčková, tisková zpráva XFN

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!