Pozvánky
0

Světový i evropský titul na pátečním Fusion FN

V pátek 20. 4. se pozornost fanoušku bojových sportů přesune do Brna, kde se na tradičním Fusion tentokrát podíváme do ringu. Organizátoři si pro nás připravili zápasy boxu, muaythai, MMA a K1, které vyvrcholí titulovými zápasy o evropský a světový titul. V hlavním zápase večera se o světový titul WFC porve Tomáš Hron. Tomáš nedávno […]

V pátek 20. 4. se pozornost fanoušku bojových sportů přesune do Brna, kde se na tradičním Fusion tentokrát podíváme do ringu. Organizátoři si pro nás připravili zápasy boxu, muaythai, MMA a K1, které vyvrcholí titulovými zápasy o evropský a světový titul.
V hlavním zápase večera se o světový titul WFC porve Tomáš Hron. Tomáš nedávno v Liberci pomstil Spejbla v souboji s Rade Opačičem a bylo na to radost pohledět. Tomáš agresivním stylem v pevném dvojáku nedal vyniknout Radovým nebezpečným kopům a za tím, že mu vzal největší zbraň, byla výborná taktická připravenost. Ve třetím kole Tomáš soupeře už honil po kleci a bylo vidět, že by rád zápas ukončil před limitem, ale nakonec z toho bylo jasné vítězství na body. Nutno podotknout, že mezi Tomášem a jeho nizozemským koučem výborně funguje spolupráce, Tomáš poslouchá na slovo rady z rohu a to je vždy pro fightera velké plus. V Brně bude Tomášovým soupeřem Sergio „The Leader in the Ring“ Pique který pochází ze Surinamu a trénuje v Holandsku.
Před dosud nejtěžším zápasem své kariéry bude stát domácí Matěj Peňáz, kdy bude v sázce evropský titul WMC v muaythai. Každý profesionální thaiboxer sní o titulu v této organizaci a Matěj k tomu bude mít v pátek 20. 4. velmi blízko. V předzápasové přípravě neponechal nic náhodě a odjel na kemp do Thajska, takže bude určitě velmi dobře připraven. V posledním zápase se předvedl v top formě a jenom to, že jeho soupeř Mamadu Niakaté byl neuvěřitelný držák, tak to skončilo vítězstvím na body.  Matěje však v Brně nebude čekat nic lehkého, jeho soupeř švédský Andreas Gardasevic je domácím fanouškům známý ze zápasu s Danielem Vítovcem. Válku, kterou s Danielem v ringu rozpoutali, sice Dan vyhrál, ale za cenu své neuvěřitelné odolnosti, když si z utkání odnesl zlomenou čelist.  Měsíc na to Andreas startoval na Mistrovství Evropy i v IFMA, kde vyhrál.  Tento souboj nabídne komplexnost muaythai v celé své kráse.
Nezmar Vasil Ducár nedávno startoval v Dobříši, kde vyhrál v narychlo domluveném zápase nad Jakubem Iblem v K1 a v Brně si pro změnu zase zaboxuje. Vasil nikdy nespekuluje, bere zápasy tak jak jdou a i tento přístup mu pomáhá ve výborných výkonech, které předvádí nejen u nás, ale i v moldavské organizaci KOK. V Brně bude jeho soupeřem Petr Fröhlich z Mostu.
Zajímavý zápas MMA nabídne duel Petr Beránek vs Markus Di Gallo. Petr je ostřílený brněnský matador, kterému se daří střídavě a v posledním zápase zvítězil TKO nad talentovaným slovenským Simonem Michálkem. Jeho nynější soupeř má na svém kontě 30 zápasů a naposledy startoval v ruské organizaci ACB. Čeští fanoušci si možná vzpomenou, že před pěti lety prohrál s Patrikem Kinclem, pro něhož to byla první prověrka po tříleté pauze.
V dalších zápasech uvidíme v muaythai Jakuba Steidla nebo Michala Rybu. Vítek Král se již na Fusion představil v amatérských pravidlech, tentokrát bude boxovat v profi.

Předzápasy, start 17:30

-54 KG, IFMA ELEMINATION FIGHT, 3×3 MIN
O1.Viktorie Bulínová (RK VT Znojmo, Czech rep.)
Věra Korbášová (X gym Praha, Czech rep.)

-60 KG, BOX, 3×3 MIN
O2.Alena Navrátilová (MTM Boxing Brno, Czech rep.)
Miroslava Grónská (Bratislava, Slovakia)

-37 KG, MUAYTHAI KIDS, 3×1,5 MIN
O3.Jenda Habijanic (Hron Gym Brno, Czech rep.)
Šimon Svoboda (RK-VT Znojmo, Czech rep.)

-76,2 KG, MUAYTHAI, 3×2 MIN
O4.Ondřej Macek (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.)
Ignario Kani (ARJ Trainingen Haag, Holland)

Hlavní zápasy, start 19:00

-52,5 KG, K-1, 3×2 MIN
1.Monika Trávničková (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.)
Ivana Bogdanović (Ronin-Carnage Global Team Serbia)

-76,2 KG, MUAYTHAI, 5×2 MIN
2.Michal „Štika“ Ryba (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.)
Jakub Kadas (Fire Gym Banská Bystrica, Slovakia)

-77 KG, MMA, 3×5 MIN
3.Andrej „AK-47″ Kalašnik (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.)
Alihan Mizaev (Gym 23 Vienna, Austria)

-73 KG, K-1, 3×3 MIN
4.Denis Farkaš (Muay thai Brno, Czech rep.)
Dragan Cimeša (Ronin-Carnage Global Team Serbia)

-84 KG, MMA, 3×5 MIN
5.Petr „Berry“ Beránek (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.)
Markus Di Gallo (Gym 23 Vienna, Austria)

-75 KG, BOX, 6×3 MIN
6.Vítek Král (Jetsaam Gym/Kometa Brno, Czech rep.)
Robert Blažo (Malacky, Slovakia)

-76,2 KG, MUAYTHAI, 3×3 MIN
7.Jakub „Yakuza“ Steidl (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.)
Donat Horník (Martial Arts Ďurica Academy Bratislava, Slovakia)

-91 KG, BOX, 6×3 MIN
8.Vasil Ducár (Muay thai Brno, Czech rep.)
Petr Fröchlich (Most, Czech rep.)

-86,20 KG, WMC EUROPEAN MUAYTHAI TITLE FIGHT, 5×3 MIN
9.Matěj „Money“ Peňáz (Jetsaam Gym Brno, Czech rep.)
Andreas Gardasevic (Halmstad Muay Thai, Sweden)

+95 KG, WFCA WORLD K-1 TITLE FIGHT, 3×3 MIN
10.Tomáš „Rattlesnake“ Hron (Hron Gym Brno, Czech rep.)
Sergio „The Leader in the Ring“ Pique (ARJ Trainingen Haag, Holland)

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!