Rozhovory
0

Daniel Škvor: Srbové jsou vždycky oříšek

Po nedávné účasti v Glory uvidíme Daniela Škvora tento pátek na jeho domácím galavečeru Heroes Gate. Jeho soupeřem bude srbský pařez, který z padesáti zápasů jen pětkrát odešel poražen. Tu šestou zažije tento pátek na Heroes Gate. Tvůj poslední zápas byla premiéra v Glory. Jak jsi byl spokojený se svým výkonem? Nedá se říct, že […]

Po nedávné účasti v Glory uvidíme Daniela Škvora tento pátek na jeho domácím galavečeru Heroes Gate. Jeho soupeřem bude srbský pařez, který z padesáti zápasů jen pětkrát odešel poražen. Tu šestou zažije tento pátek na Heroes Gate.

Tvůj poslední zápas byla premiéra v Glory. Jak jsi byl spokojený se svým výkonem?

Nedá se říct, že bych nebyl spokojený, ale spíše jsem byl nespokojený s přípravou, kde mě potkalo dost hloupé zranění a to zlomený palec na noze, což je dost průšvih a defakto celou přípravu a zápas jsem nemohl kopat. Jiný fight bych rušil, ale tohle se prostě nedalo. Jinak průběh zápasu byl tak takticky špatnej. Měl jsem fýzu i sílu, ale prostě jsme to takticky nezvládli.

Často se stává, že se soupeři na tebe věší, kouskují hru a nechtějí chodit do výměn. Máš nějakou taktiku na tuto taktiku?

Ono se to stává, ale většinou se s tím poradím pohybem nebo silou, což mi naposled nešlo. Já ale na rekord moc nehraju, protože to promotéry nezajímá a většinou ten, co tak taktizuje, z toho vyjde hůř než já, když je vidět, že chci dělat zápas.

Kdo bude na Heroes Gate tvůj soupeř a jaké máš o něm informace?

Soupeř je zkušený Srb, napsali 50 zápasů 45 výher, což je dost brutální rec a taky je to pařez, otočený guard, tak uvidím. Srbové jsou vždycky oříšek.

 

Jak jsi spokojený s přípravou na zápas a je se před fightem cítíš?

Příprava byla OK, už můžu celkem i kopat po tom zranění, tak se uvidí, jak to prodáme.

 

Máš nějakou další nabídku?

Ano na konci června mě čeká světový titul v Monaku na jednom z nejlepších a nejdražší galavečerů v Evropě. Jinak nabídky jsou neustále. Už to není sranda, dostáváme opravdu nabídky na top úrovni, na které u nás už boxuje jen Tomáš Hron.

 

Chtěl bys na Heroes Gate pozvat diváky?

Samozřejmě se všichni přijďte podívat, protože startovka je maximálně nabitá, je to takové české derby pro K1 tedy kromě mě (haha) a uvidíte pár zápasů na nejvyšší české úrovni.

 

.

Vstupenky zakoupíte zde: https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/heroes-gate-20-zapasy-mma-k1-box-galavecer-bojovych-sportu-121155

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!