Rozhovory
0

Martin Gaňo: Říha je pouze překážka v mé sportovní kariéře

V pátek na Heroes Gate dojde k zápasu, o který stojí nejen diváci, ale také oba zápasníci. Martin Gaňo nastoupí proti Vladimíru Říhovi a jak sám říká, na zápas se cítí skvěle připravený. Už jste se v ringu jednou potkali. Jak na tehdejší duel vzpomínáš? Je to už hodně dávno, vzpomínám si na to, že […]

V pátek na Heroes Gate dojde k zápasu, o který stojí nejen diváci, ale také oba zápasníci. Martin Gaňo nastoupí proti Vladimíru Říhovi a jak sám říká, na zápas se cítí skvěle připravený.

Už jste se v ringu jednou potkali. Jak na tehdejší duel vzpomínáš?

Je to už hodně dávno, vzpomínám si na to, že byl zápas vyrovnaný, ale poslední 3. kolo jsem byl jasně lepší, tudíž jsem vyhrál.

 

Jak moc stojíš o nynější odvetu?

O duel jsem samozřejmě stál, hlavně poté, co mě Říha pomluvil na svém instagramu, protože jsem s ním kvůli nemoci nemohl nastoupit na Heroes Gate 17, takže jsem mu zápas dát chtěl, on mě vyzval, tak mě bude mít. Mimo jiné možnost proti mě nastoupit, měl už na Heroes Gate 19, ale nenastoupil, protože měl údajně někdy v srpnu operaci ruky, ale za 3 týdny šel odboxovat zápas do Lucerny, nevím přesně na 8 nebo 10 kol, takže jsem taky mohl psát sračky, proč šel nebo nešel se mnou a tak dále, ale nebudu se chovat hloupě jako on. Každopádně teď už to vyjde, zápas bude a vyhraju.

Nejpodstatnější věc v tuto chvíli pro mě ale je narození mého syna, čekáme každou chvíli s partnerkou na porod a to je nejdůležitější věc v mém životě, ne zápas s Říhou. On je pouze překážka ve sportovní kariéře, jinak mě ten člověk vůbec nezajímá.

 

Jaké jsou silné stránky soupeře?

Je zarputilý, silný, kondičně dobře připravený.

 

 

Kde se na zápas připravuješ a jak jsi s přípravou spokojený?

Na zápas jsem se připravoval ve Spejbl Gymu, KTSO a v Diamond gymu. S přípravou jsem velmi spokojený a cítím se skvěle. Trenéři se mi věnovali na 1000 % a za to jim moc děkuji a velké díky patří také sparingpartnerům ze Spejbl gymu a klukům viz Kozubovský, Podlucký, Krofta a celému Diamondu. Díky kamarádi.

 

Máš nějaký vzkaz pro soupeře?

Tak v pátek v ringu cukrouši 😂,pořádně se napapej 😀

Chtěl bys pozvat na Heroes Gate diváky?

Určitě zvu všechny fanoušky na Heroes Gate 20, kromě mého zápasu budou skvělé duely viz Spejbl vs Vondráček, Hvězda vs Apeltauer a Daniel Škvor, Matěj Peňáz, Daniel Vítovec a další fighty,  takže to bude skvělý večer.

 

.

Vstupenky zakoupíte zde: https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/heroes-gate-20-zapasy-mma-k1-box-galavecer-bojovych-sportu-121155

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!