Rozhovory
0

Ondřej Hutník: Vondrys je legenda, já taky

Zápas, ke kterému jednou dojít muselo, je zde a uskuteční se tento pátek na Heroes Gate 20. Petr Vondráček i Ondřej Hutník zanechávají v domácí i světové K1 nesmazatelnou stopu a mnoho z fanoušků zajímá jejich vzájemný duel. Nenechte si ujít příležitost vidět oba top fightery ve společném zápase na Heroes Gate. Tvůj poslední zápas […]

Zápas, ke kterému jednou dojít muselo, je zde a uskuteční se tento pátek na Heroes Gate 20. Petr Vondráček i Ondřej Hutník zanechávají v domácí i světové K1 nesmazatelnou stopu a mnoho z fanoušků zajímá jejich vzájemný duel. Nenechte si ujít příležitost vidět oba top fightery ve společném zápase na Heroes Gate.
Tvůj poslední zápas bylo vítězství a zisk dalšího titulu WKN vs Miran Fabjan. Jaká byla taktika a jak samotný zápas probíhal?
Taktika byla vyhrát jako vždycky, což se povedlo. Můj soupeř na mě jel psychologickej nátlak přes sociální sítě i osobně, tak jsem měl radost, když mi po zadním háku ve 4. kole už nevstal.
Miran má přezdívku Slovenian Rocky. Bylo to na kvalitě jeho boxu znát?
Tak jako soupeř rozhodně nebyl špatnej, dobře boxoval, ale měl tam i různý muaythai prvky a díky tomu jsem na něj hledal recept chvilku déle.
Na Heroes Gate tě čeká duel vs Petr Vondráček. Jak moc o tento zápas stojíš?
O tento zápas stojím jako o každej jinej. Spíš bude zajímavej pro fanoušky, kteří si o něj logicky řekli. Já v tom nevidím nic osobního, prostě další zápas. Vondrys je legenda, já taky. No tak si to prostě v pátek na Podviňáku dáme. Na nějaký nenávistný kecy, hejty a pomluvy co jsou ted moderní v MMA seru. Každej zápas je pro mě jako pro chirurga další operace. Prostě práce, těžká, ale pořád práce.
Jaké jsou Petrovy silné stránky?
Tak Petr je nevyzpitatelnej hráč a to jak v životě tak i v ringu. Trénoval na mě v Thajsku, já se připravoval klasicky u sebe v gymu. Určitě má nebezpečný ruce a občas i dobře kopne, takže rozhodně ho nepodceňuju.
Jak jsi spokojený s přípravou na zápas?
Já jsem se připravoval jako vždycky, pokaždý zařadím něco novýho, co na sobě zkouším a pak to i můžu poradit ostatním fighterum od nás. Teď to byly ty regenerační a hubnoucí wrapy, tak uvidíme, jak mi mumie pomůže v zápase.
V červnu se bude konat v Praze Mistrovský Evropy v muaythai. Bude tam mít Spejbl gym nějakého zástupce a jaké jsou tvé úspěchy v amatérském ringu?
To že bude IFMA v Praze je super. Máme tam taky želízko v ohni, mladýho a nadějnýho Denise ATOMA Hnídka. Maká na to opravdu poctivě, je v gymu skoro každej den, tak uvidíme, jak se mu podaří se prosadit v mezinárodní konkurenci. Postupně cvičíme novou generaci zápasníků, ale jde to pomalu. Dneska je pro mladý jednodušší hrát PS4ku než se dřít a potýkat s bolestí na tréninkách.
Máš už domluvené něco dalšího?
Nabídky se nějaký stále rýsujou, ale jak říkám, já už nejsem na pořadu dne jako první. Mám v hlavě taky nápady a projekty který souvisej s fightama, ale už nebudu muset být tolik v ringu, abych pomohl pozvednout českou ringovou scénu.
Chtěl bys na Herodes Gate pozvat diváky?
Tak samozřejmě bych rád pozval diváky. Tentokrát promotér Pavel Touš překonal sám sebe a dal dohromady nejlepší startovku na HG vůbec. Heroes Gate to je prostě srdcový pražský gala a kdo to ví, rozhodně přijde na živo, i když i v televizi to bude mít svoje kouzlo. Díky za rozhovor.
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!