Rozhovory
0

Daniel Vítovec se porve o titul na Heroes Gate

Daniel Vítovec se na Heroes Gate v titulovém zápase utká s italským Lorenzo Domenichini. Po delší době si střihne zápas v kategorii do 81 Kg a tak ho přijďte podpořit v tomto mezinárodním souboji. Tvůj poslední zápas byl vs Vladimír Idrány, který jsi prohrál v extraroundu. S jakou taktikou jsi šel do zápasu a co myslíš, […]

Daniel Vítovec se na Heroes Gate v titulovém zápase utká s italským Lorenzo Domenichini. Po delší době si střihne zápas v kategorii do 81 Kg a tak ho přijďte podpořit v tomto mezinárodním souboji.

Tvůj poslední zápas byl vs Vladimír Idrány, který jsi prohrál v extraroundu. S jakou taktikou jsi šel do zápasu a co myslíš, že rozhodlo o vítězství?

V první řadě si nemyslím, že jsem prohrál. K Vladovi mám neskutečnou účtu a respekt, ale myslím, že v profi pravidlech jsem vyhrál. No nemá cenu se v tom teď babrat, stejně se každý ptá jen vyhrál nebo prohrál, přesvědčovat někoho o opaku fakt nebudu 🙂

Před zápasem na Heroes Gate se rozhořela diskuse na téma tvých soupeřů, kde tvůj trenér Petr Macháček obhajoval cestu spíše proti cizincům. Jaký máš na to názor ty?

Tak na to je jednoduchá odpověď, když jsem se rozhodl uskutečnit nějaký titulový zápas a dívali jsme se, který pás je volný, tak byl volný profi ČR a mezinárodní ČR a vím, jakou politiku razí můj Khru, tak bylo jasno. Od začátku jsem věděl, že to bude cizinec, proto jsem ani do diskuse soupeřů nezasahoval.

S kým se na Heroes Gate utkáš a co víš o svém soupeři?

Můj soupeř bude italský Lorenzo Domenichini a viděl jsem ho na Prague Harley days, když šel s Lukášem Dvořákem.

Tento zápas bude zároveň titulový. O jaký titul se jedná?

Titul to bude mezinárodní profesinální mistr České republiky.

Jak jsi spokojený s přípravou na zápas a musel jsi nějak upravovat hmotnost?

Příprava klasika Petr Macháček, Dan Hejret, Zoran Pešič, Míťa Soukup a Hanuman gym. Dále objíždíme sparingy u Aplika, v Plzni, a tak dále. Jo a vodonos Luboš Raušer 🙂 A shazování? No 81 kg už mě docela bolí a potřebuji na to motivaci a delší přípravu.

Máš už domluvený něco dalšího?

Další zápas bych měl mít právě na Prague Harley days 2018.

Chtěl by jsi na Heroes Gate pozvat diváky?

Samozřejmě chci diváky pozvat na tuto top akci v České republice, nabitá startovka, tři titulové zápasy. Chci moc poděkovat pořadatelům Láďovi Kutilovi a Pavlu toušovi, že zde mohu startovat a doufám, že nezklamu.

.
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!