Pozvánky
0

Další pokračování GCF míří do Sokolova

Tuto sobotu 26. 5. navštíví organizace GCF poprvé město Sokolov. Podívanou plnou výborných fightů umocní zápas Jaroslava Číňana Poborského, pro něhož to bude v jeho profesionální kariéře stý zápas. . Číslo 100 je natolik magické, až je neuvěřitelné. Je mnoho legend českých bojových sportů, ale jestliže to vztáhneme na MMA, dokázal Číňan něco, co se jeho […]

Tuto sobotu 26. 5. navštíví organizace GCF poprvé město Sokolov. Podívanou plnou výborných fightů umocní zápas Jaroslava Číňana Poborského, pro něhož to bude v jeho profesionální kariéře stý zápas.
.
Číslo 100 je natolik magické, až je neuvěřitelné. Je mnoho legend českých bojových sportů, ale jestliže to vztáhneme na MMA, dokázal Číňan něco, co se jeho následovníkům bude těžko překonávat. Jako soupeře k tomuto jubileu mu GCF nachystalo srbského Danijela Kokoru(15-13), který z posledních devíti zápasů má pouze jednu prohru.
.
Tomáš Kužela se v březnu v Karlových Varech po dvouleté pauze způsobené zraněním vrátil do oktagonu ve velkém stylu a svého protivníka Stefana Miodragovice ukončil na začátku druhého kola.V Sokolově Tomáše čeká polský Lukasz Bugara (8-6), který před jedenácti lety prohrál s Lukášem Blažkem a před osmi dokázal porazit Jaroslava Poborského. Doufáme, že Tomáš také probrázdí vody českého welteru, který je našlapaný kvalitními a ambiciózními bojovníky.
.
Další zajímavý duel nabízí dvojice Murad Eldarusev vs maďarský Czaba Hocz. Murad pochází z Dagestánu a již devět let žije v Česku. Na březnovém turnaji v Karlových Varech se měl v očekávaném zápase utkat s Martinem Šolcem, ale nakonec z toho sešlo. Jeho nynější soupeř z Maďarska je velmi nevyzpytatelný. což by mohl potvrdit Miloš Petrášek, jemuž prohra s tímto borcem znemožnila start ne turnaji v UFC. Murad však v MMA ještě neprohrál a určitě si tuto bilanci bude chtít prodloužit i v Sokolově.
.
V dalších zápasech se například představí Miroslav Vacek s Bohumilem Lungrikem nebo Michal Konrád a Radek Šopov, kteří se oba shodně po dvou prohraných zápasech potřebují chytit.
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!