Pozvánky
0

Dva tituly WKN na kladenské Noci válečníků

Poslední květnový den bude na Kladně patřit tradiční Noci válečníků, která bude okořeněna dvěma titulovými zápasy. O národní titul prestižní organizace WKN v K1 si to v těžké váze rozdají domácí Jakub Ibl a Alen Kapetanovič. Jakub v posledním zápase prohrál po velmi dobrém výkonu se zkušeným Vasilem Ducárem, když v zápase se výborně pohyboval a hrozil rychlými highkicky. […]

Poslední květnový den bude na Kladně patřit tradiční Noci válečníků, která bude okořeněna dvěma titulovými zápasy.

O národní titul prestižní organizace WKN v K1 si to v těžké váze rozdají domácí Jakub Ibl a Alen Kapetanovič. Jakub v posledním zápase prohrál po velmi dobrém výkonu se zkušeným Vasilem Ducárem, když v zápase se výborně pohyboval a hrozil rychlými highkicky. Alen naposledy svedl tvrdý souboj s Georgiem Fibichem, kde se střetly dva stylově stejní borci, kteří místo dlouhých kombinací dokážou dávat do jednotlivých úderů takovou razanci, že prakticky každý může být knockoutový. Tento duel bude mít obrovský potenciál na atraktivitu pro diváky.

Kladenská rodačka Tereza Dvořáková se vypracovala ve velmi respektovanou fighterku a určitě bude chtít v domácím prostředí potvrdit své kvality. Její zápas bude také titulový a tentokrát půjde o mezinárodní titul WKN v K1. Jeden pás této organizace Terka už vlastní, když ho loni dokázala vyválčit v osmičlenné pyramidě. Na Noci válečníků bude její soupeřkou rakouská Christin Fiedler.

Jak je z minulosti zvykem, bude mít na tomto turnaji zastoupení také muaythai a jedním ze zápasů bude zajímavý duel Dag Hoke vs Jakub Mírek. Dag se naposledy představil na pražském Heroes Gate, kde v dobře rozjetém zápase nakonec nestačil na Jiřího Páva. Jakuba jsme naposledy viděli v Lucerně, kde svedl tvrdou bitvu s Pepou Vítem a s výsledkem, který pro něj znamenal prohru, nebyl moc spokojen.

Další zajímavý dívčí zápas bude v K1 bude Kamila Eliášová vs Zarina Apaková. Kamila se naposledy představila na Enfusion v Žilině, kde podlehla domácí soupeřce až v nastaveném kole. Zara se v listopadu na Heroes Gate blýskla slušným výkonem proti Tereze Dvořákové, kde v souboji se zkušenější soupeřkou zanechala dobrý dojem.

Pavel Majer dává na Noci válečníků také šanci ukázat se mladým talentům a tím bude zápas v K1 Martin Demeter vs Filip Barcal. Půjde o duel odchovanců dvou různých kladenských gymů a tak o náboj bude jistě postaráno.

Návštěva dalšího pokračování Noci válečníků je „povinnost“ pro všechny kladenské fanoušky a samozřejmě i pro další příznivce bojových sportů.

V ringu ještě uvidíme:

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!