Rozhovory
0

Tereza Dvořáková: Na Kladně se chci opět ukázat v tom nejlepším světle

Tereza Dvořáková se ve čtvrtek vrací na Noc válečníků, kde se v dalším zápase pokusí získat druhý titul WKN. Její soupeřkou bude rakouská Christin Fiedler. Nedávno ses zúčastnila Mistrovství světa IFMA. Kde se turnaj odehrával, jak se ti líbilo prostředí a jaká byla úroveň účastníků? Mistrovství světa IFMA se konalo v krásném městě Cancun v Mexiku. […]

Tereza Dvořáková se ve čtvrtek vrací na Noc válečníků, kde se v dalším zápase pokusí získat druhý titul WKN. Její soupeřkou bude rakouská Christin Fiedler.
Nedávno ses zúčastnila Mistrovství světa IFMA. Kde se turnaj odehrával, jak se ti líbilo prostředí a jaká byla úroveň účastníků?
Mistrovství světa IFMA se konalo v krásném městě Cancun v Mexiku. Akce to byla veliká a sjeli se opravdu ti nejlepší z celého světa. Do prvního kola jsem si nalosovala Turkyni, která mi moc stylově nesedla a tak jsem prohrála zaslouženě na body. Na těchto akcích se opravdu objeví jen ti nejšikovnější a pak je to v těch zápasech znát 🙂  Každopádně turnaj to byl vážně moc hezký a jsem ráda za možnost, se tam podívat.
Ve čtvrtek 31. 5. budeš mít zápas na Noci Válečníků na Kladně. Po kolikáté a s jakou bilancí zde budeš startovat?
Na Noci válečníků budu nastupovat již po několikáté, pokud dobře počítám, tak asi po 7mé. Moc se těším, domácí publikum je vždy moc fajn a lidi mě ženou dopředu. Zatím jsem na Kladně neprohrála, tak to musím hned zaťukat a doufám, že se to nestane ani tentokrát.
V souboji půjde o titul WKN. Už nějaký titul vlastníš a je pro tebe tento zápas důležitý?
Jeden titul WKN jsem si přivezla loni v říjnu z 8mičkové pyramidy v Bulharsku a je to asi zatím ten největší úspěch. Tento zápas je velmi důležitý, chci se Kladnu opět ukázat v tom nejlepším světle.
Tvoje soupeřka bude Christin Fiedler. Máš o ní nějaké informace?
S Christin jsem ještě nikdy zápas neměla, ale známe se právě z IFMA turnajů. S její kolegyní Nina Scheucher jsem již měla, tak i proto se tak nějak známe.
Kde se na zápas připravuješ a jak se před fightem cítíš?
Před zápasem se cítím dobře a hlavně natěšeně. Vždy se na zápas těším, není to nic, co by mě stresovalo.
Chtěla bys do Kladna pozvat fanoušky?
Určitě bych chtěla pozvat fanoušky na další skvělou kladenskou show se super zápasy a výbornou atmosférou. Tak přijďte zafandit!!!
  
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!