Rozhovory
0

Eliška Pelechová: Musím být schopna porazit všechny

Poslední reprezentantkou ze skupiny A class, kterou si představíme je Eliška Pelechová, která se na mistrovství Evropy IFMA probojovala z eliminačních zápasů. Dnes všechny reprezentanty uvidíme na slavnostním zahajovacím ceremoniálu, který se koná od 19 hodin v pražské Tipsport aréně a od zítřka se můžeme těšit na vyřazovací souboje. Kolikátý turnaj IFMA to pro tebe […]

Poslední reprezentantkou ze skupiny A class, kterou si představíme je Eliška Pelechová, která se na mistrovství Evropy IFMA probojovala z eliminačních zápasů. Dnes všechny reprezentanty uvidíme na slavnostním zahajovacím ceremoniálu, který se koná od 19 hodin v pražské Tipsport aréně a od zítřka se můžeme těšit na vyřazovací souboje.
Kolikátý turnaj IFMA to pro tebe bude a jak se na něj těšíš?
Bude to pro mě třetí zápas na IFMA. Na zápas se těším moc a jsem ráda, že Česká republika dostala možnost pořádat tuto akci.
Jak ti vyhovují pravidla IFMA, kde je velký důraz kladen na aktivitu a bodování?
Vyhovujou nebo nevyhovujou… jsou samozřejmě pravidla, které bych radši pozměnila, ale beru to, jak to je a podle toho také probíhá příprava.
Kde se na turnaj připravuješ a v jaké formě se cítíš?
Na turnaj se připravuji v Českých Budějovicích v Gladiators Gymu. Cítím se dost dobře a doufám, že v zápase prodám vše, co jsem natrénovala.
V jaké váhové kategorii budeš startovat a budeš nějak upravovat svoji hmotnost?
Budu zápasit ve váhové kategorii do 57 kg. Moje momentální váha je 55,9 kg, takže já jsem v suchým triku😅.
(musím zaklepat)
Jakou očekáváš kvalitu soupeřek?
Kvalita rozhodně nebude špatná, nějaké i znám. Ale každopádně kdo chce zlato a to my chceme, tak musí být schopen porazit všechny.
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!