Rozhovory
0

Daniela Škvora čeká další zápas v Glory

Daniela Škvora čeká tuto sobotu druhý zápas v nejprestižnější organizaci K1 Glory. Jeho dalším soupeřem bude Roel Mannart a věříme, že rozhodčí na konci zvednou ruku právě Danovi. Na kolik zápasů máš podepsanou smlouvu v Glory? Mám smlouvu na 18 měsíců. Zbytek podmínek nemůžu sdělovat. Jediný, že bez dovolení nemůžu boxovat jinde. Kdo bude teď tvým […]

Daniela Škvora čeká tuto sobotu druhý zápas v nejprestižnější organizaci K1 Glory. Jeho dalším soupeřem bude Roel Mannart a věříme, že rozhodčí na konci zvednou ruku právě Danovi.
Na kolik zápasů máš podepsanou smlouvu v Glory?
Mám smlouvu na 18 měsíců. Zbytek podmínek nemůžu sdělovat. Jediný, že bez dovolení nemůžu boxovat jinde.
Kdo bude teď tvým soupeřem a co o něm víš?
Soupeř je mladej Roel Mannart, syn známého trenéra a fighter Mejrogymu. Je něco jako já, loni vyhrál japonskou K1, tak uvidíme. V Glory není nikdo špatnej.
Jak probíhala příprava na zápas? Měl jsi šanci vycestovat i do zahraničí?
Příprava byla ok, byl jsem na Slovensku na kempu a pak za Hronem. Taky jsem zařadil víc boxerských tréninků s Zenjou Simachym z Kutil gymu.
S kým se ti tady u nás dobře spáruje?
Sehnat sparringy není sranda, ale když se to sejde, tak je to super. Nejlepší je trénovat s Hronem a na kempu byl Pacas, což bylo super. V Praze k nám teď jezdí Ducár, Klauda, Vinš, celkově jsou ve Spejblu asi nejlepší sparringy pro těžký váhy a každou středu jsou open pro všechny.
Kdo s tebou pojede do Amsterdamu a koho budeš mít v rohu?
V rohu mám Spejbla Hutníka a Michala Vančuru a ještě s námi jede sponzor. To hlavní jádro máme pořád stejné, zbytek tréninku ladím, co a  jak potřebuju. Cítím slabinu, tak se na to snažím zaměřit ještě s externími trenéry.
Jinak děkuji všem partnerům, sponzorům, kamarádům a lidem kolem, co mi pomáhají. Glory je top, takže je to potřeba.

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!