Rozhovory
0

Vasil Ducár vybojoval titul mistra světa WBF

O víkendu vybojoval Vasil Ducár titul profesionálního mistra světa v boxu organizace WBF (World Boxing Federation interkontinental title), když ve francouzském Lille porazil domácího borce. Na duel, který mu zprostředkoval Lukáš Konečný se připravoval asi dva týdny. „Soupeřem byl Samuel Kadje, který má 12 zápasů, všechny vyhrané a 10 KO.  V ringu byl výborně fyzicky připravený, se […]

O víkendu vybojoval Vasil Ducár titul profesionálního mistra světa v boxu organizace WBF (World Boxing Federation interkontinental title), když ve francouzském Lille porazil domácího borce.

Na duel, který mu zprostředkoval Lukáš Konečný se připravoval asi dva týdny. „Soupeřem byl Samuel Kadje, který má 12 zápasů, všechny vyhrané a 10 KO.  V ringu byl výborně fyzicky připravený, se silným úderem, rvali jsme se o každé kolo. Ve čtvrtém jsem ho na konci dobře trefil, ale nedokončil kvůli konci kola. Do desátého kola jsem nastupoval s tím, že bodově prohrávám, takže jediná šance na výhru je před limitem… Sedm vteřin před koncem jsem vyhrál TKO. Mé první pocity po vítězství byly radost, dojetí a únava. Jestli se nyní buduá více věnovat boxu, to uvidíme, co vše tento úspěch přinese. Nyní mám domluvené zápasy na XFN a budu čekat, co přiletí dalšího,“řekl nám Vasil.

 

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!