Rozhovory
0

Tomáše Hrona čeká čtyřčlenná pyramida King of Kings

Tomáš Hron se tuto sobotu ocitne ve vybrané společnosti, kde změří síly opravdu se světovou špičkou. Ve čtyřčlenné pyramidě organizace King of Kings ho v prvním zápase bude čekat Roman Kryklia. Dalšími účastníky této čtyřky budou Tsotne Rogava a Daniel Lentie. V posledním zápase jsi zvítězil vs Piotr Romankevich. Jaká byla taktika do zápasu a jak […]

Tomáš Hron se tuto sobotu ocitne ve vybrané společnosti, kde změří síly opravdu se světovou špičkou. Ve čtyřčlenné pyramidě organizace King of Kings ho v prvním zápase bude čekat Roman Kryklia. Dalšími účastníky této čtyřky budou Tsotne Rogava a Daniel Lentie.
V posledním zápase jsi zvítězil vs Piotr Romankevich. Jaká byla taktika do zápasu a jak si ceníš tohoto vítězství i zisku titulu?
Taktika byla nedat soupeři prostor něco vymyslet a držet ho neustále pod tlakem. Piotr je hodně kvalitní soupeř a nechat ho pracovat by nebylo pro mne nic příjemného.
Výhry si moc cením, titul Wako je prestižní záležitost a jsem rád, že organizátoři Yangames pro mne tento zápas domluvili. V nabídce už mám další titulový zápas, ale vše je v jednání.
V sobotu tě čeká start ve čtyřčlenné pyramidě. Jaká organizace to pořádá a kde se bude zápasit?
 Turnaj pořádá organizace King of Kings a turnaj proběhne v Moldávii.
Kdo budou další účastníci pyramidy a co o nich víš?
V pyramidě bude Roman Kryklia, Tsotne Rogava a Daniel Lentie. Myslím, že obsazená je víc než slušně a rozhodně to nebude nic jednoduchého.
Znáš svého soupeře v prvním zápase nebo se o tom bude losovat?
Romana znám, už jsme spolu dvakrát zápasili a jdeme spolu hned první zápas turnaje. Daniela Lentieho jsem porazil kdysi v Žilině na Enfusion. Tsotne Rogava je velmi dobrý ukrajinský zápasník, vyhrává pravidelně IFMU a Tatnef. Jak říkám, myslím, že to bude v Moldávii v ringu pěkně lítat.
Kde se na pyramidu připravuješ a jak jsi s přípravou spokojený?
Na pyramidu se připravuji ve svém gymu v Brně, kde mi jezdí hodně sparring partnerů i z dalších gymů. A poslední část klasicky v Holandsku v Colosseum. Tento model přípravy se mi osvědčil a až na drobné změny v tréninku se ho držím.🙂
Kladl jsi na něco větší důraz, když se jedná o pyramidu?
Důraz jsem speciálně na nic nekladl, protože na kondici pracuji poctivě pořád. Jen mi kondiční trenér Jan Cacek přidal do tréninku schody a nechal mě občas běhat se zátěžovou vestou 🙂 Nic moc musím říct.
Co myslíš, že bude rozhodovat o vítězi?
O vítězi bude rozhodovat připravenost, taktika a trochu štěstí jak už to bývá.
Jak sám říkáš, pomalu se přesouváš do trenérské a manažerské role. Nebude to kolidovat s tvojí přípravou na zápasy?
Já už tuhle roli mám hodně dlouho, tak se nic nemění. Akorát mi přibyl tréninkový parťák do gymu a naštěstí na to nejsem sám a mám tady Zdeňka Pernicu Gaunyho a Jirku Jaroše ( Sněhulák), což jsou zkušení borci, na který se můžu spolehnout.
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!