Rozhovory
0

Makhmud Muradov : Jsem namotivovanej, protože chci vyhrát

Makhmud Muradov si poslední výhrou vs David Ramirez vzal to, co bylo jeho a to byl pás šampióna XFN. V sobotu se Mach představí v Plzni, kde bude jeho soupeř bulharský DeyanTopalski. V posledním zápase jsi porazil Davida Ramiréze a získal titul XFN. Jaká byla taktika do zápasu? Na Davida jsem žádnou taktiku neměl, jen […]

Makhmud Muradov si poslední výhrou vs David Ramirez vzal to, co bylo jeho a to byl pás šampióna XFN. V sobotu se Mach představí v Plzni, kde bude jeho soupeř bulharský DeyanTopalski.

V posledním zápase jsi porazil Davida Ramiréze a získal titul XFN. Jaká byla taktika do zápasu?

Na Davida jsem žádnou taktiku neměl, jen vyhrát. Jakkoliv, ale vyhrát. To se mi podařilo, protože jsem ho chtěl porazit a hlavně kvůli sobě, protože jsem dlouho neprohrál až s ním, ale kvůli zranění, takže jsem mu měl co vracet, což myslím vyšlo. Byl jsem připravený jak na postoj, tak zem, ale cítím, že moje lepší stránka je teď zem. GNP mám dobrý, kontrolu na zemi taky, což on nemá lepší než já, takže jsem s ním šel na zem, taková byla taktika, ale byl jsem připravený i na postoj nebo na cokoliv.

Věřil sis na soupeře před tímto zápasem?

Vždycky v sebe věřím. Opravdu pořád makám, žiju téměř v tělocvičnách, jezdím na kempy, za což chci poděkovat sponzorům, za možnost se připravovat lépe než předtím. Zápasím v nejlepší České a Slovenské organizaci pod XFN, jsem šampion XFN a nejde se tak dobře připravit jen tady v Praze nebo Čechách. Takže se připravuju také v MMA Ankos, což už je taky můj gym, za který nastupuju, tedy MMA Monster a MMA Ankos a ještě Floyd Mayweather.

Další souboj tě čeká v sobotu v Plzni.Kdo bude tvým soupeřem a jaké máš o něm informace?

Soupeř je Bulhar Deyan Topalski, který má skóre lepší než já 16 výher a pět proher, zápasil v M1, ACB, v Achmatu což je nejlepší ruské organizace. Je dobrý štípač, postojář, zem má ale taky dobrou, takže se mám na co těšit. Koukal jsem na jeho zápasy, docela vydrží a má srdce. Bulhaři jsou všichni dobří zápasníci. Těším se na ten zápas a myslím, že to bude dobrý.

Kde se na zápas připravuješ a jak se před fightem cítíš?

Přípravu jsem začal už u sebe doma, zvládl jsem dva kempy v Uzbekistánu, pak tady v Praze v MMA Monster a ještě jsem jel do MMA Ankos, to jsou gymy, kde jsem se teď připravoval. Byli jsme v Berkutu, ve Varšavě na sparingách, připravenej jsem dobře, jsem namotivovanej, protože chci vyhrát, chci vyhrávat a jít nahoru, tak makám a myslím, že mám teď dobrou formu, což ukážu zítra v Plzni. Přijďte se podívat, určitě uděláme hezký zápas.

Uvidíme tě do konce roku ještě zápasit v Česku?

Další zápas mě čeká po Plzni 18. 11. v Bratislavě na Slovensku, na to se moc těším, protože jsem tam dlouho nezápasil a mám rád místní fanoušky a tu atmosféru. Třetí zápas mám v prosinci v O2 aréně 27. 12. Marpo vs Rytmus, kde mám dobrého soupeře Grzegorz Siwy, který porazil Krištofiče, tak musím makat, abych měl na sherdogu další tři výhry a pak mohl mluvit o nějaké jiné organizaci. Teď se hlavně soustředím na sobotní zápas a na další.

Děkuju sponzorům: Goldfingers” Tomáš Ptáček “Karel Feferonka” “Visage de Paris”. Slávek Kolář “Lukus disel” “Aligattor” “Glossl Elektrosystémy” Petr Glosl “Sport si invest” MTFP – Miloše Veselého.

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!