Rozhovory
0

Viktor Pavlíček se po roce a půl vrací do klece

Tuto sobotu se po dlouhé pauze vrací do klece Viktor Pavlíček, který se na galavečeru GCF v Dobříši střetne s chorvatským Milanem Vrbičem. Viktor se po celou dobu potýkal se zraněním, nyní je ale zpět a do konce roku by si rád připsal výhru na GCF, Night of Warriors a v Lucerně si připnul pás […]

Tuto sobotu se po dlouhé pauze vrací do klece Viktor Pavlíček, který se na galavečeru GCF v Dobříši střetne s chorvatským Milanem Vrbičem. Viktor se po celou dobu potýkal se zraněním, nyní je ale zpět a do konce roku by si rád připsal výhru na GCF, Night of Warriors a v Lucerně si připnul pás evropského šampiona MMA. 
Naposledy jsi byl v oktagonu více než před rokem a půl. Od té doby jsi stihnul nějaké zápasy v K1. Jak ses cítil v tomto stylu a uvažuješ o tom jít do ringu v budoucnu znova?
Miluji bojové sporty jako takové. Takže ani K1 mi není cizí. Ale myslím, že MMA je moje láska a pouze u toho ještě chvíli zůstanu.
Bohužel ses také nevyhnul zranění. Co přesně se stalo a jak dlouho jsi v plném tréninkovém zatížení?
Meniskus jsem měl operovaný na podzim minulý rok a na jaře už komplet plastika křížových vazů. Jsem bojovník těžké váhy a se 125 kg ta kolena dostávají zabrat 🙄Po operaci mě stále držel při síle Jakub Pražák, ale pohyb byl velice limitován a celkové cvičení bylo spíš náročné na psychiku. že nemůžete pořádně fungovat. Takže bolesti a pohybové omezení způsobilo, že v plném zatížení jsem poslední měsíc a půl. Což není moc, ale mám super tým doktorů a trenérů a ten mi pomáhá.
Změnil jsi klub a tvoje tělocvična se přejmenovala na Primmat arénu. Můžeš nám k tomu říci něco bližšího?
Mé dítě pro7sport zaniklo… Důvodem byl rozpad trenérského týmu a každý jsme šli svoji cestou. A jak už to bývá, něco hezkého končí a něco začíná. Takže dnes už mohu s klidným srdcem říct, že jsem rád, že se tak stalo. Protože Primmat gym je jen jeden a je výjimečný rodinným přístupem a zkušenostmi opravdových legend, které je u nás předávají dál. Naši trenéři do všeho dávají kus sebe jak Pavel Bechtold, Marek Lončák, Eldar Yakuza Rafigaev, Robert Onek, Jakub Pražák, Pavel Dostál, Oleg Matuschevic, Martin Kybelbeck, či Robert Kurka.
Tohle je tým lidí, před kterými smekám. Baví a naplňuje mne s nimi spolupracovat každý den.
V sobotu tě čeká zápas na GCF v Dobříši. Kdo nakonec bude tvůj soupeř a co o něm víš?
Soupeřem mi nakonec bude chorvatský fighter Milan Vrbič. Soupeři se změnili už potřetí, díky zraněním, které jsou v těžké váze bohužel velmi běžné.
Kdo ti v přípravě nejvíc pomáhá a jak se před fightem cítíš?
Příprava nebyla díky zmiňovaným problémům s kolenem optimální a nejlepší sparingový dům v České republice pro těžkotonážníky ve Spejbl gymu jsem nemohl navštívit, protože noha nebyla ok. Závěr přípravy jsem strávil ve Fairtex gymu v Thajsku, kde se o mě staral Pavel Bechtold. Poslední dny dolaďujeme s mým guru Márou Lončákem, který je mým učitelem a motorem, co mě žene k lepším výsledkům.
Jaké jsou tvé sportovní ambice do budoucna?
Ambice jsou jasné… pevné zdraví, to je základ. Výhru jak v Dobříši na GCF, tak za měsíc v Liberci na Night of Warriors a konec roku Lucerna a tam souboj o evropský pás šampiona v MMA, který pro mě hodně znamená.
Chtěl bys do Dobříše pozvat fanoušky?
Fanoušky zvu na svůj zápas, protože tam nechám všechno jako vždy… jen pro vás. Je to sport, má to byt show a pořádný zážitek přece. A ten vás na GCF rozhodně čeká.


Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!