Rozhovory
0

Michal Lebduška: Na zápas se připravuji stylem Clubber Lang

V sobotu na galavečeru GCF v Dobříši nastoupí po roční pauze Michal Lebduška. Jeho soupeřem bude svěřenec Ivana Buchingera, Krisztian Simon. V posledním zápase jsi porazil Jana Slováčka. Jak zápas probíhal a jak jsi byl spokojený se svým výkonem? Se Slováčkem to bylo dobré, za zápas jsem dostal myslím jen jednu ránu. Dal jsem dobré […]

V sobotu na galavečeru GCF v Dobříši nastoupí po roční pauze Michal Lebduška. Jeho soupeřem bude svěřenec Ivana Buchingera, Krisztian Simon.

V posledním zápase jsi porazil Jana Slováčka. Jak zápas probíhal a jak jsi byl spokojený se svým výkonem?

Se Slováčkem to bylo dobré, za zápas jsem dostal myslím jen jednu ránu. Dal jsem dobré takedowny, byla krev a porazil jsem ho doma.

Nyní budeš mít další zápas po roce. Proč po delší době?

Zápas bude po roce a měsíci, měl jsem něco mít v lednu, ale měl jsem osobní problémy, které bylo nutné řešit a nebyl čas ani nálada začít přípravu.

V sobotu budeš startovat na GCF v Dobříši. Kdo bude tvůj soupeř a co o něm víš?

Soupeř bude Maďar Krisztian Simon ze Slovenska pod gymem Ivana Buchingera. Porazil dva Čechy a vůbec není špatný, porazit ovšem půjde.

Kde se na zápas připravuješ a koho budeš mít v rohu?

Na zápas se připravuji stylem Clubber Lang – to znamená sám. Když jsem potřeboval sparingy a nebylo jich málo, vždy někdo šel se mnou. Nejvíc pomáhal Venca Přibyl, za tomu děkuji. Do rohu bych chtěl toho klauna z Mekáče, ale ten tam nebude, tak nevím 🙂

Kolik kilogramů upravuješ do váhy a jak se před fightem cítíš?

Váhu dělám teď 12 kilo, ale ty diety jsem se naučil dělat tak dobře, že to ani necítím. Možná bych řekl, že mě to ještě výkonnostně posouvá výš, takže se cítím fakt dobře.

Na těle ti přibylo nové tetování. Má to pro tebe nějaký význam nebo je to styl?

Tetování přibylo nejedno, nejvíc je vidět ta hlava, která není ještě úplně hotová. Čeká mě dodělat velká černá plocha na straně hlavy a celý černý krk. U této kérky je důležité, že ji dělal Valerio Cancellier (najděte si na YouTube Brutal Black Projekt). Do pár let snad budu z většiny začerněný a potom mě čekají scarifikace.

Jaké jsou tvé zápasové plány do budoucna?

Zápasové plány já úplně nemám. Každopádně se chci ukázat někde, kde to bude víc vidět a lepší peníze. Musím se ukázat.

Chtěl bys do Dobříše pozvat fanoušky?

Pozval bych fanoušky na naše gala, protože to budou dobré bitky a bez kravin okolo, co teď jsou v MMA k smíchu a začíná to i na naší půdě. No a taky na můj zápas, páč se budu snažit. Na závěr díky za rozhovor  a navštivte mojí fanpage Mišak Krutor Lebdušků-MMA Fighter na fb, tam je můj blog.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!