Rozhovory
0

Vítovec vs Kozubovský je velký tahák Heroes Gate

V pátek 26. 10. uvidíme na galavečeru Heroes Gate zápas, o který si řekl Matěj Kozubovský, respektive jeho trenér Luboš Šuda a vyvolal vášnivé diskuse. Matěj se v něm střetne s Danielem Vítovcem, což předtím Petr Macháček vyloučil s tím, ze své svěřence více orientuje na zahraniční bojovníky. Nyní bude v sázce titul organizace WASO […]

V pátek 26. 10. uvidíme na galavečeru Heroes Gate zápas, o který si řekl Matěj Kozubovský, respektive jeho trenér Luboš Šuda a vyvolal vášnivé diskuse. Matěj se v něm střetne s Danielem Vítovcem, což předtím Petr Macháček vyloučil s tím, ze své svěřence více orientuje na zahraniční bojovníky. Nyní bude v sázce titul organizace WASO a to je velké lákadlo. Zároveň je to logické porovnání českých topfighterů v této váze.
Daniel patří dlouhodobě k domácí špičce postojových sportů a v květnu si na Heroes Gate snadno poradil s italským Lorenzem Domenichinim. Matěj je velmi talentovaný a i přes své mládí dosáhl úspěchů jako je titul vítěze Evropské muaythai ligy.V zahraničí startoval na prestižním turnaji Tatneft a zápas s Danem je pro něj výborná motivace.
Jak jsi spokojený s přípravou na zápas?
Daniel: Ano s přípravou jsem spokojen. Nastali nějaké komplikace, ale to je život, takže myslím, že co jsem mohl udělal jsem udělal.
Matěj: S přípravou spokojený jsem, snažím se do ní vložit vždycky maximum a nic neponechávám náhodě. Standardně moje příprava probíhá v Pitbull gymu v Kralupech, pod vedením Luboše Šudy. Stejně tak mi Luboš pomáhá s kondicí. Perfektní boxerské sparringy mám v Kralupech, kam občas přijede i někdo, kdo kope. Jinak jezdím spárovat do Prahy do Spejbl gymu.

Co říkáš na svého soupeře? Jsi rád, že půjdeš právě s ním?
Daniel: Soupeře znám, je to talent a nějak si soupeře nevybírám. Politika u nás je známá, že můj Khru nechce zápasit s Čechy, ale se světem, ale lidi ten zápas chtěli, Matěj taky, přišla fajn nabídka, tak proč ne. Hlavně ať se zápasí, co to jde😉
Matěj: Zápas s Danem jsem si přál. Už dlouho je tohle téma docela aktuální. Jsem rád, že to tentokrát klaplo. Věřím, že diváci uvidí pořádnou bitvu.

Chtěl bys na váš duel pozvat diváky?
Daniel: Určitě bych lidi chtěl pozvat na celou akci Heroes Gate, jako vždy je super startovka a pořadatelský team to dělá moc dobře!
Matěj: Určitě bych chtěl pozvat diváky. Startovka je nabitá a tak to bude určitě zajímavej večer.

Co tě bude čekat dál a je někdo, s kým by ses rád ještě utkal?
Matěj: Momentálně žádné další plány nemám, uvidíme co se naskytne 🙂 Chtěl bych zmínit a poděkovat sponzorům – Tankodrom Milovice, Galerie KODL, HAAD Company s.r.o., Auto-cisteni.cz
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!