Rozhovory
0

Dívčí válka na Noci válečníků

Osmičlenná pyramida žen o pás Girl Power WKN se rozjede v pátek na Noci Válečníků na Kladně a Česko v ní bude mít zastoupení v podobě Terezy Dvořáková a Zary Apakové. Jak se holky na pyramidu připravují, co myslí, že rozhodne o vítězce a co vzkazují fanouškům se dozvíte v následujícím článku. Co říkáš na […]

Osmičlenná pyramida žen o pás Girl Power WKN se rozjede v pátek na Noci Válečníků na Kladně a Česko v ní bude mít zastoupení v podobě Terezy Dvořáková a Zary Apakové. Jak se holky na pyramidu připravují, co myslí, že rozhodne o vítězce a co vzkazují fanouškům se dozvíte v následujícím článku.

Co říkáš na složení pyramidy?

Tereza: Myslím, že do pyramidy přijedou našlapaný a zkušený holky, takže o kvalitní zápasy nebude nouze. Taky bude určitě hrát roli, že pyramida je do 62 kg, takže holky budou vyshazované z těžších váhovek, než jsem zvyklá. Ale i na to jsem se připravila hlavně silovými tréninky.

Zarina: Myslím, že pyramida je složená z kvalitních domácích i zahraničních zápasnic.

 

Jak jsi spokojená s přípravou a zařadila jsi něco speciálního, když můžeš mít víc zápasů za večer?

Tereza: S přípravou jsem spokojená, myslím, že jsem se připravila, jak nejlíp to šlo. Ať už po fyzické, tak po silové stránce. Byla jsem i v Hollandsku si zaspárovat a zatrénovat pod taktovkou velkých hvězd, takže příprava vyšla, jak jsem si představovala. Tuhle pyramidu jsem už jednou absolvovala, takže už vím, jaký to je mít tři zápasy za večer. Je to prostě šmelc, a tím, že do poslední chvíle nevím, kdo mě z ostatních sedmi holek potká, tak ta příprava není nějak speciální.

Zarina: S přípravou jsem spokojená, trénuju pořad na každý zápas na 100%.

 

Co myslíš, že bude rozhodovat o vítězce?

Tereza: Na těchto soutěžích je důležité, aby budoucí vítězka měla dobrý fyzický fond, zkušenosti, ale taky myslím trochu štěstí. Ta, která bude mít všechny tyhle trumfy, ta vyhraje.

Zarina: O vítězce, myslím, bude rozhodovat připravenost a odhodlání zvítězit.

 

Chtěla bys do Kladna pozvat fanoušky?

Tereza: Určitě bych ráda pozvala všechny moje fanoušky, ale i ostatní, aby se přijeli podívat, tento turnaj je premiéra tady v Čechách. Vůbec poprvé v Česku bude turnaj Biggers Better a pyramida Girl Power. Tak přijeďte fandit a zkouknout super ženské zápasy, které budou stát za to!

Zarina: Ano, chtěla bych pozvat všechny fanoušky bojových sportů, aby nás přišli podpořit a udělat pořádnou atmosféru.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!