Rozhovory
0

Josef Vít: Jsem perfektně připravenej do války

Pepa Vít se v pátek na Heroes Gate objeví v jeho srdečním stylu a to v muaythai. Po změně soupeře bude jeho zítřejším soupeřem Luboš Lesák. Tvůj poslední zápas byla válka vs Filip Hučín. Co v tomto souboji šlo udělat jinak a lépe? Tak s Filipem jsem podcenil kondici a vzhledem k začínajícímu podnikání, rekonstrukci […]

Pepa Vít se v pátek na Heroes Gate objeví v jeho srdečním stylu a to v muaythai. Po změně soupeře bude jeho zítřejším soupeřem Luboš Lesák.

Tvůj poslední zápas byla válka vs Filip Hučín. Co v tomto souboji šlo udělat jinak a lépe?

Tak s Filipem jsem podcenil kondici a vzhledem k začínajícímu podnikání, rekonstrukci gymu a všeho okolo jsem nevěnoval tolik času přípravě, kolik je potřeba. Ale zápas to byl jak řemen 🙂

 

Před nedávnem jsi založil vlastní gym. Co vše tam trénuješ a kde ho najdeme?

Je to tak. Otevřel jsem fitko na Barrandově. Máme velké fitness s funkční zónou a cardio zónou, sál na bojové sporty, lekce pro ženský i chlapy, saunu, solárko. Trénujeme tam jógu, jumping, bossu,TRX, fitbox, thaibox, kruhové tréninky, tabata, … Kdyby někoho zajímalo víc, vše je na www.gymbarrandov.cz

 

Nyní tě čeká start na Heroes Gate. Kdo bude tvůj soupeř a jaké máš o něm informace?

Tak na Heroes gate se mi soupeř na poslední chvíli změnil. Původně jsem měl změřit síly s Jokym Jánotíkem, mistrem světa WMC, ale bohužel se zranil a místo něj půjdu s českým zabijákem Lubošem Lesákem.

Informace nějaké máme, v minulosti zápasil s mým kamarádem Vláďou Říhou. Je vyšší, hodně v pohybu, agresivní styl, takže bude válka od začátku do konce.

 

Jak jsi spokojený s přípravou na zápas a kdo ti nejvíce pomáhá?

Heroes je jeden z nejprestižnějších gala u nás a pro mě osobně je pocta zápasit na Heroes nebo v Lucerně. Diváky bych určitě pozvat chtěl, bude na co koukat, startovka je plná hvězd.

 

Chtěl bys na Heroes Gate pozvat diváky?

Na závěr chci poděkovat sponzorům, že mi v těch přípravách pomáhají, takže velké díky: Top zastavárna, RP-Security, Tankovna Karlín, díky ním byla příprava super, ladil jsem formu s Jirkou Aplikem, dále se Zubem boxing, myslím, že jsem perfektně připravenej do války!!

.

Vstupenky na HEROES GATE zakoupíte zde:

https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/heroes-gate-21-zapasy-mma-k1-box-galavecer-bojovych-sportu-122818?

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!