Rozhovory
0

Jan Malach: Na Liberec nedám dopustit

Dalším bojovníkem, který se představí na galavečeru Night of Warriors v Liberci, bude domácí Král severu Jan Malach. Honza zde v březnu v napínavém zápase porazil Michala Konráda a tentokrát ho čeká soupeř ze zahraničí francouzský bojovník Yassin Najid. Naposledy jsi v těžkém zápase zvítězil nad Michalem Konrádem. Jak ses v zápase cítil a co […]

Dalším bojovníkem, který se představí na galavečeru Night of Warriors v Liberci, bude domácí Král severu Jan Malach. Honza zde v březnu v napínavém zápase porazil Michala Konráda a tentokrát ho čeká soupeř ze zahraničí francouzský bojovník Yassin Najid.

Naposledy jsi v těžkém zápase zvítězil nad Michalem Konrádem. Jak ses v zápase cítil a co myslíš, že rozhodlo o tvém vítězství?

Do zápasu jsem nastupoval pouze týden po fightu v Ostravě na Oktagonu, takže moc času na regeneraci jsem neměl, na Liberec ale nedám dopustit, takže jsem se rozhodl, že do toho půjdu.  Zápas jsem chtěl ukončit v postoji, což se ale nepovedlo a musím říct, že mě Michal svojí strategií a úsilím dost otestoval.

 

Další zápas tě čeká na Night od Warriors. Po kolikáté zde budeš startovat a s jakou bilancí?

Ano, čeká. Po kolikáté zde budu startovat, už ani přesně nevím, pokud se nepletu, tak nyní nás čeká NoW 14 a myslím, že jsem startoval na cca deseti akcích. Prohrál jsem zde 2x, jednou v roce 2014 a podruhé v roce 2017 s Juboxem, jinak všechno byly výhry.

 

Kdo bude nyní tvůj soupeř a jaké máš o něm informace?

Soupeř je z Francie a jmenuje se Yassin Najid. Je to kvalitní zápasník s rekordem 6-2. Všechny ukončení má na zemi. Promotér se s ním dohodl už přibližně před měsícem a půl, takže jsem rád, že nemám někoho na poslední chvíli a mohu se pořádně připravit.

 

Kde se na zápas připravuješ a kdo ti v přípravě nejvíce pomáhá?

Na zápas se připravuji pod vedením mého trenéra Andrého Reinderse v Reinders MMA v Praze, kam musím víceméně každý den z Liberce dojíždět. V přípravě mi pomáhá každý člen Reinders MMA, fungujeme tam jako “vlčí smečka”, vzájemně se snažíme výkonnostně jeden druhého posunout a fungujeme jako kolektiv. Navíc k nám často zavítají zápasníci z jiných gymů, což je také v přípravě velice vhodné.

 

V jaké formě se cítíš?

Cítím se v dobré formě, přestože se mi nevyhnulo několik zranění, ale to už ke sportu prostě patří:)

 

Máš už domluvené něco dalšího?

Na další zápasy moc nemyslím, teď se snažím soustředit na soupeře. Zároveň nemám konkrétní představu, kam dál. Mám nějaké nabídky, ale nyní je mým cílem snažit se zápasit, co nejčastěji a sbírat vítězství.

 

Chtěl bys do Liberce pozvat diváky?

Diváky bych chtěl pozvat na prožití Night of Warriors v tradičně výborné atmosféře liberecké Home Credit arény a na atraktivní zápasy, které fight card nabízí.

Na závěr bych chtěl poděkovat svému trenérovi a celému Reinders MMA. Své rodině, že se mnou zvládají přípravu. Mým sponzorům a blízkým přátelům: Mlýn Perner, Geoprint s.r.o. , Kings barbers. V neposlední řadě chci také poděkovat organizátorům akce NoW (Martin Berka & celý Yangames tým), že mi dávají příležitost zápasit doma v Liberci.

Vstupenky zakoupíte zde:

https://www.ticketmaster.cz/checkout/externalSiteRedirect.php?event=TSE742930&market=czechrepublic&owner=TICKETPRO

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!