Rozhovory
0

Viktor Pavlíček: Mám jasno a všem to dokážu

Viktor Pavlíček se vrátil po zranění do klece vítězně a svojí formu chce potvrdit v dalším zápase, který se uskuteční tuto sobotu na Night of Warriors v Liberci. Nedávno ses na GCF v Dobříši vrátil vítězně po zranění zpět do oktagonu. Jaká byla taktika a jak ses v průběhu zápasu cítil?  Taktika byla vyhrát, což […]

Viktor Pavlíček se vrátil po zranění do klece vítězně a svojí formu chce potvrdit v dalším zápase, který se uskuteční tuto sobotu na Night of Warriors v Liberci.

Nedávno ses na GCF v Dobříši vrátil vítězně po zranění zpět do oktagonu. Jaká byla taktika a jak ses v průběhu zápasu cítil?

 Taktika byla vyhrát, což vyšlo. Cítil jsem se dost svázaný a celkově to nebylo ono. Pauza byla dlouhá… Ale vyšlo to, takže šlapeme dál.

V sobotu 10. 11. tě čeká Night od Warriors. Už jsi zde někdy startoval a jak se do Home Credit Arény těšíš?

Na Night of Warriors jsem startovat měl, ale právě pro zranění (v přípravě), které pak bylo dlouhodobé jsem nemohl nastoupit. Proto se na tento galavečer velice těším. Vždy jsou tu kvalitní zápasy, super atmosféra a celkově parádní publikum. Moc se těším a už si to konečně užiju. Cítím to. Mám klid v hlavě a spousty věcí jsem pochopil nebo dal k ledu.

Kdo bude tvůj soupeř a jaké máš o něm informace?

Soupeř bude z Polska….došlo opět k několika změnám z důvodu zranění. Ale soupeře mám. Prostě ty těžké váhy. 🙂

 Jak jsi spokojený s přípravou na zápas?

Příprava v pořádku – jsem naprosto zdravý (to je hlavní) a vše si sedlo jak mělo. Pavel Bechtold s Márou Lončákem jako hlavní trenéři, které tradičně boxem doplňuje Kája Vrtiška a kondice Jakub Pražák.

Jakou vidíš svoji pozici v rankingu českých těžkých vah?

Svoji pozici v rankingu zatím neřeším (byl jsem dlouho mimo hru), pouze se zahřívám na příští rok. Kdy každá organizace nebo jednotlivý odborník vidí pozice jinak. Já mám jasno a všem to dokážu.

Chtěl bys do Liberce pozvat diváky?

Chtěl bych pozvat úplně všechny už na příští sobotu do Liberce, protože to bude stát za to. Návrat legendy boxu Ladislava Kutila nebo vidět zápasit borce z prestižní ruské organizace RCC. Důvodů je určitě několik.
Děkuji za rozhovor a vidíme se na Night of Warriors.

Váš Viktor

1/10

.

Vstupenky zakoupíte zde:

https://www.ticketmaster.cz/checkout/externalSiteRedirect.php?event=TSE742930&market=czechrepublic&owner=TICKETPRO

 

 

 

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!