Rozhovory
0

Gladiators Night nabídne souboj o titul WMC

V pátek se  v českobudějovickém kulturním domě Gerbera uskuteční další tradiční galavečer bojových sportů Gladiators Night. Hlavní událostí večera bude souboj o národní titul WMC, což je nejprestižnější profesionální organizace muaythai. V tomto duelu nastoupí domácí Josef Talafous a proti němu Pavel Hvězda. Osou večera budou zápasy v muaythai Superliga series,ve kterých uvidíme výborné fightery. […]

V pátek se  v českobudějovickém kulturním domě Gerbera uskuteční další tradiční galavečer bojových sportů Gladiators Night. Hlavní událostí večera bude souboj o národní titul WMC, což je nejprestižnější profesionální organizace muaythai.

V tomto duelu nastoupí domácí Josef Talafous a proti němu Pavel Hvězda. Osou večera budou zápasy v muaythai Superliga series,ve kterých uvidíme výborné fightery.

Velkým tahákem je zápas Jana Mráčka mezi provazy, když Honzovou hlavní disciplínou je taekwondo, kde je několikanásobný mistr světa a Evropy. Kdo si ho však pamatuje ze souboje s Matoušem Kohoutem, tak ví, že i v ringu je velmi nebezpečný. Jeho soupeř bude srbský Luka Kolendár.

V dalších zápasech nastoupí například Bernard Plavec, Jaroslav Dubský, či Jiří Páv a v jediném ženském zápase uvidíme Věrku Korbášovou.

Nenechte si ujít skvělou podívanou a dorazte povzbudit fightery k skvělým výkonům.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!