Rozhovory
0

Marian Tůma: Patryk je tvrdý zápasník a určitě nic nedaruje zadarmo

V sobotu se Marian Tůma vrací po roční pauze zpět do zápasu na galavečeru Night of Warriors v Liberci. Jeho soupeř bude polský Patryk Proszek. V sobotu tě čeká další souboj na Night of Warriors v Liberci. Kdy jsi předtím naposledy zápasil a s jakým výsledkem? Naposledy jsem zápasil před rokem na galavečeru ve Slaném s […]

V sobotu se Marian Tůma vrací po roční pauze zpět do zápasu na galavečeru Night of Warriors v Liberci. Jeho soupeř bude polský Patryk Proszek.

V sobotu tě čeká další souboj na Night of Warriors v Liberci. Kdy jsi předtím naposledy zápasil a s jakým výsledkem?

Naposledy jsem zápasil před rokem na galavečeru ve Slaném s Jakubem Iblem o profesionální pás WKU. Jakuba jsem po pěti kolech porazil na body a pás jsem si odvezl domů.

Proč jsi měl takovou delší pauzu?

Potýkal jsem se s nějakým zraněním. Také jsem měl hodně práce s přípravou a trénováním nových zápasníků, jak v mém klubu v Hrádku nad Nisou, tak i v BFC Liberec. V mém klubu v Hrádku mi začínají růst noví fighteři, kterým se snažím věnovat veškerý volný čas.

Kdo bude v Liberci tvůj soupeř a co o něm víš?

V Liberci se utkám s Patrykem Proszkem z Polska. Viděl jsem ho zápasit ve Žlutých lázních proti Davidu Vinšovi. Je to tvrdý zápasník a určitě nic nedaruje zadarmo. Moc se na zápas s ním těším, bude to velká bitva, po které doufám odejdu vítězně.

Jak jsi spokojený s přípravou na zápas a kde jsi ji absolvoval?

S přípravou jsem velmi spokojen. Do přípravy jsem dal všechno. Silovou přípravu jsem absolvoval ve Fitness U Pešků pod vedením Jaroslava Sokola. Technickou a fyzickou přípravu jsem absolvoval ve svém rodinném klubu BFC Liberec pod vedením Martina Berky. Martin se mi věnoval jako opravdový otec a moc si užíval moje mučení při fyzické přípravě. Sparingy probíhaly v BFC Liberec s mými kvalitními kolegy z klubu.

Jaká je tvoje ideální zápasová hmotnost?

Kolem 105 kg.

Máš domluvené něco dalšího?

V tenhle okamžik nic domluveného nemám, ale doufám, že nějaké nabídky přijdou. Jsem rád za jakoukoli výzvu, která mě potom motivuje do dalších tréninků.

Chtěl bys do Liberce pozvat diváky?

Přijďte do arény v co největším počtu podpořit všechny zápasníky. Doražte už od osmnácti hodin, i předzápasy budou stát za to a všichni zápasníci budou potřebovat velkou podporu. Umíte udělat skvělou atmosféru, která je pro zápasníka úžasným zážitkem a žene ho k nejlepším výkonům.

Vstupenky zakoupíte zde:

https://www.ticketmaster.cz/checkout/externalSiteRedirect.php?event=TSE742930&market=czechrepublic&owner=TICKETPRO

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!