Rozhovory
0

Jaroslav Pokorný: Jdu vyhrát a to od první sekundy zápasu

Na turnaji XFN v Pardubicích proběhne zápas Jaroslav Jubox Pokorný vs Mochamed Machaev, který je velmi očekávaný a zároveň vyhecovaný. O co je Jubox zkušenější o to je Mochamed hladovější. Jak se Jubox na zápas připravuje a co mu brání ve startu v prosincovém O2 Aréně se dozvíte v následujícím rozhovoru.  V posledním zápase vs […]

Na turnaji XFN v Pardubicích proběhne zápas Jaroslav Jubox Pokorný vs Mochamed Machaev, který je velmi očekávaný a zároveň vyhecovaný. O co je Jubox zkušenější o to je Mochamed hladovější. Jak se Jubox na zápas připravuje a co mu brání ve startu v prosincovém O2 Aréně se dozvíte v následujícím rozhovoru. 

V posledním zápase vs Ivan Buchinger jsi zkušenějšímu soupeři výborně sekundoval, ale ve druhém kole se to zlomilo. Čím si to vysvětluješ?

Vysvětluju si to jednou chybou, kterou jsem udělal a Ivan ji potrestal. Věděl jsem, že si musím hlídat tohle škrcení, ale v dané situaci jsem si rozmyslel jednu techniku, kterou jsem chtěl udělat a zbytečně jsem vběhl do škrcení.

Překvapil tě něčím Ivan?

Nezmatkoval v nevýhodných situacích a byl stále soustředěný na zápas.

V sobotu tě na XFN v Pardubicích čeká “vyzyvatel” Mochamed Machaev. Jak ho hodnotíš jako zápasníka?

Je to mladý talent, který má velmi slušný boj v postoji, ale dál hodnotit nemůžu, protože jeho pět zápasů mi neukázalo další silné nebo slabé stránky.

S čím jdeš do souboje?

Do zápasu jdu s respektem a zároveň bez respektu. Jdu vyhrát a to od první sekundy zápasu.

Kde se na zápas připravuješ a jak jsi s přípravou spokojený?

Na zápas se převážně připravuji v domácí ASA, ale společně jezdíme do nového Gorila gymu, kde to je rovněž dost kvalitní. S postojem mi pomáhá Mikeš ve Spejbl gymu a na třídenní soustředění jsem vyjel za klukama do OFY a za Lajošem do Trnavy.

Uvidíme tě v prosinci v O2 Aréně?A jestli ano, znáš už jméno svého protivníka?

Spíš neuvidíte, protože nemám v práci dovolenou.

 

Chtěl bys na XFN do Pardubic pozvat diváky?

Určitě chtěl a taky je zvu:)

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!