Rozhovory
0

Hvězdy těžké váhy muaythai na Souboji Titánů

Podzimní Souboj Titánů se uskuteční v sobotu 17. listopadu a Plzeň v něm přivítá to nejlepší z naší těžké a super těžké váhy v pravidlech muaythai. Hlavní osou večera bude osmičlenná pyramida – 91 kg, která bude složená ze čtyř českých zástupců a čtyř soupeřů ze zahraničí. Největší hvězdou pyramidy bude Jakub Klauda, který je […]

Podzimní Souboj Titánů se uskuteční v sobotu 17. listopadu a Plzeň v něm přivítá to nejlepší z naší těžké a super těžké váhy v pravidlech muaythai. Hlavní osou večera bude osmičlenná pyramida – 91 kg, která bude složená ze čtyř českých zástupců a čtyř soupeřů ze zahraničí.
Největší hvězdou pyramidy bude Jakub Klauda, který je trojnásobný mistr Evropy, vicemistr světa IFMA a v této váze u nás kraluje. V jeho posledním zápase porazil na body soupeře z Francie.
Dalším českým účastníkem bude Adam Audy. Adamův styl je komplexní a výborně zvládá jak muaythai tak i K1 a v posledním zápase si snadno poradil s Tomášem Rybínem. Předtím se výborně uvedl i v Polsku na turnaji DSF, kde knockoutoval domácího soupeře.
Cyril Pohl je klasický bojovník tvrdého stylu, který se v pevném dvojáku libuje v boxerských přestřelkách. Naposledy v Praze v titulovém zápase WAKO PRO porazil Prince Aounallaha TKO tvrdými lowkicky.
Poslední domácí účastník pyramidy bude Daniel Viedenthaler. Daniel naskočil do pyramidy na poslední chvíli, ale rozhodně to bude stát za to. V létě porazil Adriana Bartla v Bratislavě  a poté získal stříbro na výborně obsazeném evropském poháru.
Ze zahraničních účastníků pyramidy je v Čechách nejznámější Ali El Amery, který loni na Harley Days svedl pětikolovou bitvu s Lukášem Dvořákem.
V souboji o profesionálního mistra České republiky C.M.T.A. v super těžké váze uvidíme Michala Reissingera a Michala Janáčka. Zápas visel dlouho ve vzduchu, protože kromě titulu a prestiže i předurčí reprezentační jedničku C.M.T.A. v těžké váze. Michal Reissinger naposledy svedl velkou bitvu na Heroes Gate, kde v prvním kole inkasoval tvrdé lowkicky, byl počítán a v tu chvíli by si na něho jen málokdo vsadil. Ve druhém kole však předvedl dokonalý obrat a soupeře knockoutoval. Michal Janáček si udržuje časté zápasové tempo a po prázdninovém startu na Mistrovství Evropy IFMA v Praze, stihl turnaj Yangames FN a další zápasy v zahraničí.
Jako vždy nebude chybět showman a fighter v jedné osobě Jirka Štádler, jehož soupeř bude tentokrát Ladislav Lengyel.
V ženském zápase uvidíme Kláru Strnadovou vs Viktorie Bulínová. Holky už se setkaly v pravidlech K1, kde se z vítězství radovala Klára a v sobotu se střetnou znovu, tentokrát v pravidlech muaythai.
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!