Pozvánky
0

XFN se chystá do Bratislavy. Ukončí Vémola neukončitelného Rimbona?

Organizace XFN se v neděli představí v Bratislavě a jako hlavní tahák přiváží Karlose Vémolu. Karlos na své cestě zpět do UFC ještě nezaváhal a výhra nad jeho nynějším soupeřem Moise Rimbonem, by ho tam mohla významně přiblížit. Rimbon posledních 16 let neprohrál před limitem a naposledy ho v roce 2002 ukončil submission Alistair Overeem. […]

Organizace XFN se v neděli představí v Bratislavě a jako hlavní tahák přiváží Karlose Vémolu. Karlos na své cestě zpět do UFC ještě nezaváhal a výhra nad jeho nynějším soupeřem Moise Rimbonem, by ho tam mohla významně přiblížit. Rimbon posledních 16 let neprohrál před limitem a naposledy ho v roce 2002 ukončil submission Alistair Overeem.

Karta bohužel doznala změn, když se zranil Miro Štrbák a Ivan Buchinger a prozatím na soupeře čeká Machmud Muradov. Jako domácí lídr zde bude Ludovít Klein, který po třech výhrách bude mít zkušeného zápasníka z ruské ACB a tím je Arbi Mezhidov.

Premiéru v XFN si v Bratislavě odbude Roland Čambal, který má z posledního působení v ACB tři prohry a v zápase vs David Ramirez se potřebuje vrátit na vítěznou vlnu.

Další, kdo bude mít pod XFN první zápas, bude Vasil Ducár, který k boxu a K1 přibral i MMA a půjde do třetího zápasu podle těchto pravidel.

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!