Rozhovory
0

Krčmář, Moravčík, Kohout, Pacas i Klusová na prestižním Enfusion v Třinci

Dlouhých sedm let čekalo Česko na návrat prestižní organizace Enfusion a 1. 12. uvidíme tuto show se skvělými domácími i zahraničními bojovníky ve Werk Aréně v Třinci. Podle pravidel muaythai se představí Michal Krčmář, který v létě v Praze upoutal vyrovnanou bitvou s fenomenálním Buakawem a i tentokrát bude jeho soupeř z Thajska. Další zápas […]

Dlouhých sedm let čekalo Česko na návrat prestižní organizace Enfusion a 1. 12. uvidíme tuto show se skvělými domácími i zahraničními bojovníky ve Werk Aréně v Třinci.

Podle pravidel muaythai se představí Michal Krčmář, který v létě v Praze upoutal vyrovnanou bitvou s fenomenálním Buakawem a i tentokrát bude jeho soupeř z Thajska.

Další zápas na hlavní kartě v těchto pravidlech obstará tituly ověnčený Vlado Moravčík, jenž je vždy zárukou kvalitní podívané.

V pravidlech Enfusion zde bude startovat Matouš Kohout, který ve své kariéře úspěšně střídá postoj s MMA, jedna z nejlepších těžkých vah na světě Martin Pacas nebo Milan Minči Páleš.

V ženských zápasech uvidíme Moniku Chochlíkovou, která jako jedna z mála bojovnic dokáže vítězit na vrcholných turnajích muaythai i K1 a jako zlatý hřeb večera se o světový titul Enfusion utká Karolína Klusová a holandská Georgina van der Linden. Pro domácí bojovnici je to velká výzva, protože Holanďanka má více jak 100 zápasů a dlouho se drží ve světové špičce, ale podle trenéra Martina Vaňky je Karolína výborně připravená a jdou si pro titul.

Vstupenky zakoupíte zde:

https://www.ticketlive.cz/cs/event/enfusion-01-12-2018-trinec

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!