Rozhovory
0

Pět medailí pro C.M.T.A. z turecké Antalye

Minulý týden se v turecké Antalyi konal evropský pohár, na nějž se sjelo přes tisíc bojovníků, kteří se utkali v pravidlech muaythai. C.M.T.A. na tento turnaj vyslala deset mladých bojovníků, kteří se pod vedením trenéra Ladislava Horejše porvali o medaile.  Martinu Petrašovi se nepovedlo probojovat do osmifinále, Šimonu Vernerovi se sice probojovat povedlo, ale v […]

Minulý týden se v turecké Antalyi konal evropský pohár, na nějž se sjelo přes tisíc bojovníků, kteří se utkali v pravidlech muaythai. C.M.T.A. na tento turnaj vyslala deset mladých bojovníků, kteří se pod vedením trenéra Ladislava Horejše porvali o medaile. 

Martinu Petrašovi se nepovedlo probojovat do osmifinále, Šimonu Vernerovi se sice probojovat povedlo, ale v osmifinále ho zastavil domácí bojovník, stejně jako Lukáše Klašku a Lukáše Černého. Alana Homiče pak v cestě na medailovou pozici zastavil bojovník z Belgie.
Pět našich bojovníků pak stouplo na stupně vítězů – Matěj Šimůnek, Tobiáš Barták a Tomáš Barták vybojovali bronz,  Viktorie Jílková a Štěpán Guba přivezli z Turecka zlato! Štěpán předvedl nádherné zápasy, dva  dokonce vyhrál KO a ve finále dostal soupeře dvakrát do počítání.
Taktéž proběhla soutěž ve Waikru, které se od nás zúčastnili Matěj Šimůnek a Tobiáš Barták a oba získali bronzové medaile.

Gratulujeme všem mladým bojovníkům!

Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!