Rozhovory
0

Matouš Kohout na Enfusion. Rozloučí se v Třinci s postojovou kariérou?

Ke svému poslednímu stand up zápasu se podle svých slov chystá Matouš Kohout.V sobotu ho uvidíme na Enfusion, které poprvé bude hostit Morava ve špičkové Werk Aréně v Třinci. Jeho soupeř bude Davide Armanini z Enfusion Team Italy. Tvůj poslední zápas, který byl v MMA se ti povedl a zvítězil jsi nad Zarko Golubovicem. S […]

Ke svému poslednímu stand up zápasu se podle svých slov chystá Matouš Kohout.V sobotu ho uvidíme na Enfusion, které poprvé bude hostit Morava ve špičkové Werk Aréně v Třinci. Jeho soupeř bude Davide Armanini z Enfusion Team Italy.
Tvůj poslední zápas, který byl v MMA se ti povedl a zvítězil jsi nad Zarko Golubovicem. S čím jsi šel do zápasu a jak jsi se v průběhu fightu cítil?
Do zápasu jsem šel s tím, že chci vyhrát. Jako každý jiný zápas. Ale tentokrát jsem si věřil víc. Přece jen jsem už na trénoval o dost víc, jak zápasy před tím.
Nyní tě čeká pro změnu čeká postojová válka na Enfusion v Třinci. Kdo bude tvůj soupeř a jaké máš o něm informace?
Můj soupeř v Třinci bude Ital. Boxerský styl, občas kopne nějaký lowkick. Má slušný skóre, ale nikoho ze soupeřů, s kterými boxoval, jsem ani neznal… Tak uvidíme 🙂
Jak dlouho o zápase víš a jak probíhá příprava?
O zápase vím už nějaký ten měsíc… Takže příprava proběhla jak měla 🙂
Několikrát jsi zmínil, že by to měl být tvůj poslední stand up zápas. Není to škoda, opustit takhle výborně rozjetou kariéru?
Asi ano, jsem znechucen tím, co se tu děje. Ale o tom už bylo dost na mých sociálních sítích… Rozjetá byla slušně, ale trend je teď jiný a mít jeden zápas za rok, mě nikam neposune a nebaví mě trénovat, když není žádný cíl. Chtěl jsem být nejlepší, to se mi v Čechách podařilo ve své váze. Nemusím se stydět, že jsem si vybíral soupeře, abych získal nějaký titul nebo udělal dojem na galavečeru.
Tvé budoucí zápasy tedy budou v MMA?
Nejspíš jo. Hlavou se mi teď honí spousta scénářů… Po zápase si dám hlavu do pořádku, vyřeším si nějaké své osobní věci a pak do toho snad zas vlítnem 😉
Chtěl bys do Třince pozvat diváky?
Ať se přijdou podívat na skvělou show, která Enfusion je. Jména jako Vlado Moravčík, Minči Páleš nebo Krčmář budou stát za to – hlavně doufám, že se najde soupeř mladému talentu Andymu Čechovskýmu, který má teď skvělou formu!
.
Kdy tě v kleci opět uvidíme?
Share:
  • rss

Written by Lenka

There are 0 comments

Leave a comment

Want to express your opinion?
Leave a reply!